Вітаємо на Форум.ОСВІТА.UA!

Ласкаво просимо на Форум.ОСВІТА.UA. Це сучасна та потужна дискусійна платформа, що створена командою Інтернет-ресурсу Освіта.ua для обговорення актуальних питань у сфері освіти та навчання.

Цей форум призначений для вчителів, батьків, освітніх експертів, керівників освітньої сфери всіх ланок, абітурієнтів, школярів страших класів та всіх інших зацікавлених осіб.

Ви можете публікувати пости та блоги, ставити запитання про реформу освіти, загальні освітні проблеми, проблеми вашого навчання або здобуття освіти вашими дітьми та з будь-яких інших питань, що стосуються навчання у закладах середньої освіти, професійних закладах, закладах вищої освіти, навчання за кордоном тощо.

Тут ви можете знайти відповіді на будь-які питання, що стосуються освіти та навчання, як в Україні, так і за кордоном або допомогти іншим учасникам спільноти у вирішенні їх нагальних проблем.

У постах ви також можете створювати опитування для того щоб дізнатись думку спільноти з того чи іншого питання.

Приєднання до нашого сучасного форуму надасть вам безліч можливостей для цивілізованого спілкування з однодумцями та допоможе вирішити нагальні освітні проблеми.

Приєднуйтесь до нас та ставайте частиною великої освітньої спільноти.

Подивіться принципи спільноти за посиланням .

Подивіться рівні довіри користувача за посиланням посиланням

Шановний адмін,
прийшло повідмлення “Пост приховано через скарги спільноти”, але від мене постів на форму ще не було. Були лише коментарі. їх багато. у самому повідомленні посилання на те, на що поскаржилися, відсутнє. Так що мені корегувати?