Вітаємо на Форум.ОСВІТА.UA!

Ласкаво просимо на Форум.ОСВІТА.UA. Це сучасна та потужна дискусійна платформа, що створена командою Інтернет-ресурсу Освіта.ua для обговорення актуальних питань у сфері освіти та навчання.

Цей форум призначений для вчителів, батьків, освітніх експертів, керівників освітньої сфери всіх ланок, абітурієнтів, школярів страших класів та всіх інших зацікавлених осіб.

Ви можете публікувати пости та блоги, ставити запитання про реформу освіти, загальні освітні проблеми, проблеми вашого навчання або здобуття освіти вашими дітьми та з будь-яких інших питань, що стосуються навчання у закладах середньої освіти, професійних закладах, закладах вищої освіти, навчання за кордоном тощо.

Тут ви можете знайти відповіді на будь-які питання, що стосуються освіти та навчання, як в Україні, так і за кордоном або допомогти іншим учасникам спільноти у вирішенні їх нагальних проблем.

У постах ви також можете створювати опитування для того щоб дізнатись думку спільноти з того чи іншого питання.

Приєднання до нашого сучасного форуму надасть вам безліч можливостей для цивілізованого спілкування з однодумцями та допоможе вирішити нагальні освітні проблеми.

Приєднуйтесь до нас та ставайте частиною великої освітньої спільноти.

Подивіться принципи спільноти за посиланням .

Подивіться рівні довіри користувача за посиланням посиланням

7 Вподобань

Скажіть будь- ласка, яка причина , що немає меблів для 1-их класів НУШ.

1 Вподобання

Доброго вечора!Я вчитель початкових класів маю молодшого спеціаліста. І маю вищу освіту не педагогічну. Чи я можу отримувати зарплату за вищою освітою працюючи вчителем початкових класів?

Щоб атестуватися на категорії, треба мати педагогічну освіту, необов’язково вчителя початкових класів.

Тобто вища освіта щоб обов’язково була педагогічна. Але можна щоб була не початкова освіта

Якщо працюєте на посаді вчителя початкових класів і хочете атестуватися на категорії, то треба, щоб була або освіта вч поч кл рівня мол спец/бакалавра+ можна інша педагогічна освіта рівня магістра/спеціаліста, необов’язково вчителя початкових класів, або вища освіта вчителя початкових класів.

1 Вподобання

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як можна задати питання фахівцю на форумі? Дякую

3 Вподобання

Переходите на сторінку форуму ( натискаєте на Форум.ОСВІТА.UA - так ви перейдете). А уже на сторінці форуму натискаєте “+Нова тема” і запитуєте.

1 Вподобання

Чи планується додати розділ “Професійна (професійно-технічна) освіта”? Дякую

Якщо учень після 9 класу успішно склав іспити до вступу у коледж і має квоту 1 , але загальний рейтинговий бал не високий , чи має він певоочередне право зарахування на бюджет ? Бо його рекомендували на контракт.

Само слово “квота” означает ограниченную часть от общего количества.
Нельзя “иметь квоту”. Можно участвовать в конкурсе по квоте.
И участникам в таком конкурсе выделяется ограниченная часть бюджетных мест из общего их выделенного числа (бюджетная квота). Обычно - 10% от общего числа. Величина квот описана в Правилах приема вуза.
Например, если на вуз выделено 10 БМ, то квота 1 - 1 БМ. И если есть три участника по этой квоте, то по квоте поступит только один, с самым высоким конкурсным баллом среди трех. Остальные двое пойдут в общем конкурсе со всеми на оставшиеся 9 мест - по баллам.

Таким образом ваш ученик, скорее всего, не прошел по квоте, по баллам. А затем не прошел по баллам и в общем конкурсе.

Чи може претендувати студент на соціальну стипендію, якщо у нього батько помер від наслідків Чорнобиля?

Доброго вечора, чи мужу я працювати вчителем музики в середній школі, з дипломом вчителя початкових класів та вчителя музики в початкових класах.

Доброго дня. Я маю диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю початкова освіта та диплом бакалавра за спеціальністю вчитель математики. Мене приймають на роботу вчителем початкових класів. За яким дипломом я буду отримувати заробітну плату?

Вибачте а який прохідний бал для ДПА в 9 класі? Просто я часто можу почути щось типу “Не здаси ДПА і не підеш в 10 клас”. Поясніть будь ласка!

Доброго дня. Якими нормативами можна це підтвердити??

Ні, не можете. Вас прийняли на роботу за дипломом учитель поч. класів.

На які нормативно-правові акти Ви посилаєтесь?

Вихователь ЗДО з освітнім рівнем бакалавр за спеціальністю “Вчитель української мови і літератури” отримала на атестації другу категорію. Який розряд їй встановити? Стаж роботи 4роки