Вітаємо на Форум.ОСВІТА.UA!

тарифний розряд чітко визначений в наказі 557. Про впорядкування умов оплати пр... | від 26.09.2005 № 557. Інше питання яким чином їх встановили 2 категорію

Вона пройшла курси підвищення кваліфікації, а була спочатку без категорії

всі проходять курси. це обов’язкова вимога. Але їй могли лише в межах “без категорії” підняти з 10 до 11 тарифного розряду, а не встановлювати 2 категорію

У неї був 11 розряд, на перше робоче місце прийняли у 2018році, це перша атестація

Значить не правильно прийняли. Мали при прийнятті встановити 10 тр. Там же чітко в наказі визначено

1 Вподобання

в наказі прописано 10-11розряд

Буде аудит, який встановить неправильність встановлення розряду, відраху напишуть порушення на всю суму від 2018 року

1 Вподобання

11 тарифний розряд встановлюється при прийнятті на роботу тим, хто має диплом магістра

1 Вподобання

Ого, це дуже цікаво. А порушення буде сплачувати бухгалтер чи заклад?

У бухгалтера є наказ керівника про оплату праці

То ж вище Галина написала, що це неправомірно, а вона в тому точно розуміється…
Тепер мені цікаво, хто буде платити штраф у цій всій історії

До штрафу треба дожити. КРУ виставить суму порушень (а вони примудряються прописати всю суму виплаченої заробітної плати, а не різницю, у нас колись заклад скрізь в ЗМІ прозвучав з сумами порушень у міліони, хоча це було невірно, бо мали визначити лише різницю). Потім, якщо сума порушень буде велика, передадуть в прокуратуру. Штрафи будуть лише якщо під на суд. У нашому випадку ніяких штрафів не було.
У бухгалтера дійсно є наказ. Він сам нічого нікому не платить і не встановлює.

1 Вподобання

Просто мають за результатами перевірки превести у відповідність. Тому краще зараз визнати недійсним рішення атестаційної комісії та підтвердити 11 тр, і рекомендувати отримання освіти рівня магістра. А взагалі, проблема в тому, що зараз головний розпорядник не затверджує тарифікацію, бо ми завжди перевіряли, а відловлювали такі випадки

1 Вподобання

Доброго дня. Маю вищу освіту Спеціаліста інженера харчових технологій, де мала 8 хімічних дисциплін, хочу здобути диплом вчителя хімії на бютжетній основі. Ще маю інвалідність 3-ї групи.

1 Вподобання

За діпломом бакалавра я вчитель музичного мистецтва та англійської мови, а за диплом магістра - викладач музичного мистецтва закладу вищої освіти. Викладаю англійську мову та музичне мистецтво. Хочу атестуватися на другу категорію. Чи можу я атестуватися як вчитель англійської мови? І чи зможу я в майбутньому атестуватися на вищу категорію як вчитель англійської мови?

Доброго дня!Працюю перший рік асистентом вчителя в інклюзивному класі.Цікавить, скільки годин курсів маю пройти для атестації.І ще запитання:це мають бути курси лише з питань інклюзії чи з інших тем(педагогіка, психологія,початкова школа…).
Якщо курси на різні теми,то скільки годин на тему інклюзії,а скільки на інші,чи це все не важливо і рахується загальна кількість?
Будь ласка,поясніть,бо до кінця не розумію цього процесу.

Вітаю! Мені 31 рік, маю повну вищу освіту (бакалавр та магістр із політології). Цього року хочу вступити на мистецтвознавця у НАОМА у Києві на другу вищу на мистецтвознавця (контракт). Чи маю я для цього здавати НМТ? Поки що готуюся лише до творчого конкурсу. У академії відповідають, що це стане відомо ближче до вступної кампанії - чи нема у форумчан схожого досвіду у минулі роки? І чи правильно розумію, що вступати матиму на мистецтвознавця на бакалаврат із подальшою здачею академрізниці? Дякую наперед. Всім гарного дня.