Ці умови регулюють використання Інтернет-форуму розміщеного за адресою https://forum.osvita.ua (далі - форум). Щоб використовувати форум, ви повинні погодитися з цими умовами Освіта.ua, компанією, яка керує форумом (далі, - компанія).

Компанія може пропонувати інші товари та послуги за різних умов. Ці умови стосуються лише використання форуму.

Перейти до:

Важливі умови

Ці умови містять низку важливих положень, які впливають на ваші права та обов’язки, такі як відмова від відповідальності, обмеження відповідальності компанії перед вами, ваша згода компенсувати збитки, спричинені неправильним використанням форуму (див. Відповідальність) та угода щодо вирішення спорів.

Дозвіл на користування форумом

За умови дотримання цих умов компанія надає вам дозвіл на використання форуму. Для того, щоб користуватися форумом, ви повинні погодитися з цими умовами.

Умови використання форуму

Використовуючи форум, ви повинні дотримуватись таких умов:

 1. Вам має бути не менше шістнадцяти років.

 2. Ви більше не можете використовувати форум, якщо компанія безпосередньо зв’яжеться з вами, щоб повідомити про це.

 3. Використовуючи форум, ви повинні дотримуватися стандартів щодо контенту і способів його використання

Допустиме використання

 1. Ви не можете порушувати норми чинного законодавства, використовуючи форум.

 2. Ви не можете використовувати або намагатися використовувати обліковий запис іншої особи без її дозволу.

 3. Ви не можете купувати, продавати чи іншим чином передавати третім особам імена користувачів чи інші унікальні ідентифікатори на форумі.

 4. Ви не можете надсилати через форум рекламні повідомлення, «листи щастя» чи інші подібні повідомлення або використовувати форум для збору адрес або інших особистих даних для комерційних списків розсилки або баз даних.

 5. Ви не можете автоматизувати доступ до форуму або контролювати його, наприклад, за допомогою веб-сканерів, плагінів або розширень браузера або інших комп’ютерних програм, які не є браузерами. Ви можете сканувати форум, щоб проіндексувати його для загальнодоступної пошукової системи, якщо ви запускаєте її.

 6. Ви не можете використовувати форум для надсилання електронної пошти за списками розповсюдження, груп новин або псевдонімів групової пошти.

 7. Ви не можете вводити в оману інших користувачів форуму стосовно того, що ви пов’язані з певною компанією або схвалюєте її.

 8. Ви не можете створювати гіперпосилання на зображення або інший негіпертекстовий контент на форумі або на інших веб-сторінках.

 9. Ви не можете видаляти будь-які позначки, що демонструють право власності, з матеріалів, які ви завантажуєте з форуму.

 10. Ви не можете показувати будь-яку частину форуму на інших веб-сайтах з кодом ‘<iframe>’.

 11. Ви не можете відключати чи обходити будь-які обмеження безпеки та доступу до форуму.

 12. Ви не можете перевантажувати форум необґрунтовано великим обсягом запитів або запитами, призначеними для необґрунтовано великого навантаження на інформаційні системи та бази даних, що лежать в основі форуму.

 13. Ви не можете видавати себе за інших осіб на форумі.

 14. Ви не можете заохочувати інших осіб чи допомагати їм у порушенні цих умов.

Стандарти змісту

 1. Ви не можете публікувати на форумі контент, який є незаконним, образливим чи будь-яким іншим чином шкідливим для інших. Сюди входить недоречний, образливий контент тощо.

 2. Ви не можете публікувати на форумі контент, який порушує законодавство, права інтелектуальної власності, конфіденційність інших осіб або угоди, які ви уклали з іншими особами.

 3. Ви не можете публікувати на форумі контент, що містить шкідливий комп’ютерний код, наприклад комп’ютерні віруси чи шпигунські програми.

 4. Авторизуючись на форумі для публікації контенту, ви не можете використовувати пробіли замість адреси, імені користувача чи іншого унікального ідентифікатора.

 5. Ви не можете використовувати форум, щоб розкривати конфіденційну та особисту інформацію стосовно інших осіб.

Забезпечення виконання

Компанія може співпрацювати з правоохоронними органами в ході розслідувань та надавати їм необхідну інформацію.

Компанія залишає за собою право змінювати, редагувати та видаляти контент на форумі з будь-яких причин. Якщо ви вважаєте, що хтось опублікував на форумі контент із порушенням цих умов, негайно зв’яжіться з нами.

Ваш обліковий запис

Ви повинні створити обліковий запис та увійти в нього, щоб використовувати деякі функції форуму.
Щоб створити обліковий запис, ви повинні надати певну інформацію про себе. Якщо ви створили обліковий запис, ви погоджуєтесь надати, як мінімум, дійсну адресу електронної пошти, і можете постійно оновлювати цю адресу. Ви можете будь-коли закрити, анонімізувати або видалити свій обліковий запис (та всю пов’язану з ним інформацію), звернувшись до модератора чи адміністратора цього форуму в приватному повідомленні, або надіславши заявку на електронну пошту admin [песик] osvita [крапка] ua. Будь-коли Ви можете відв’язати пов’язані записи соцмереж (Facebook, Google, etc.) зайшовши у Обліковий запис – Налаштування.

Ви погоджуєтесь нести відповідальність за всі дії, здійснені з використанням вашого облікового запису, незалежно від того, хто його використовував, поки ви не закриєте свій обліковий запис або не сповістите компанію, що ваш обліковий запис був зламаний. Ви погоджуєтесь негайно повідомити компанію в разі підозри, що ваш обліковий запис був зламаний. Ви погоджуєтесь вибрати безпечний пароль для свого облікового запису та зберігати його в таємниці.

Компанія може обмежити, призупинити чи закрити ваш обліковий запис на форумі відповідно до політики щодо обробки запитів про порушення авторських прав або якщо компанія обґрунтовано вважає, що ви порушили будь-яке правило, наведене в цих умовах.

Ваш контент

Жоден пункт наведених умов не дає компанії право власності на об’єкти, якими ви ділитесь на форумі, такі як інформація про ваш обліковий запис, публікації чи інший контент, який ви публікуєте на форумі. Ніщо в цих умовах також не дає користувачам форуму жодних прав власності на інтелектуальну власність компанії.

Ви несете повну відповідальність за контент, який ви публікуєте на форумі. Ви погоджуєтесь із тим, що контент, який ви публікуєте на форумі, погоджується і затверджується компанією. Ці умови не зобов’язують компанію зберігати чи надавати копії опублікованого вами контенту та змінювати його відповідно до цих умов.

Контент, який ви публікуєте на форумі, належить вам, і ви вирішуєте, чи давати іншим особам дозвіл на нього. Але, як мінімум, ви дозволяєте компанії надавати контент, який ви публікуєте на форумі, іншим користувачам форуму. Цей спеціальний дозвіл дає можливість компанії копіювати, публікувати та аналізувати контент, який ви розміщуєте на форумі.

Коли контент, який ви публікуєте, видаляється з форуму за вашою ініціативою чи ініціативою компанії, спеціальна ліцензія компанії закінчується тоді, коли остання копія контенту зникає з резервних копій, кеш-пам’яті та інших систем. Інші ліцензії, які ви застосовуєте до поданого вами контенту, наприклад, ліцензії Creative Commons, можуть продовжуватися після видалення. Ці ліцензії можуть надавати іншим особам або самій компанії право знову поширювати ваш контент на форумі.

Інші особи, які отримують контент, опублікований вами на форумі, можуть порушити умови ліцензування вашого контенту. Ви погоджуєтесь, що компанія не несе відповідальності перед вами за ці порушення або їх наслідки.

Відповідальність

Ви погоджуєтесь задовольнити юридичні претензії інших осіб, пов’язані з вашим порушенням цих умов або порушенням цих умов іншими особами, які використали при цьому ваш обліковий запис на форумі. І ви, і компанія погоджуєтесь повідомляти один одного про будь-які юридичні претензії, які можуть стосуватися вас, якомога швидше. Якщо компанія не повідомить вас про юридичну претензію негайно, вам не доведеться відшкодовувати збитки, які ви могли б попередити або мінімізувати у випадку, якби вас повідомили негайно. Ви дозволяєте компанії контролювати розслідування, захист та врегулювання судових вимог, які вам доведеться відшкодувати, та співпрацювати з компанією в ході розслідування. Компанія має право не погоджуватися на будь-яке врегулювання, яке визнає вас винним або покладає на вас зобов’язання без попередньої згоди.

Відмова від відповідальності

Ви приймаєте всі ризики використання форуму та його контенту. В межах чинного законодавства компанія та її постачальники забезпечують форум таким, яким він є, без жодних гарантій.

Форум може мати гіперпосилання та інтегрувати сторонні сервіси та служби. Компанія не дає жодних гарантій щодо послуг сторонніх форумів або контенту, який вони можуть містити. Використання сторонніх сервісів та служб може регулюватися іншими умовами.

Обмеження відповідальності

Ні компанія, ні її постачальники не несуть відповідальності перед вами за збитки внаслідок порушення угоди, які їх персонал не міг передбачити, коли ви погодилися з цими умовами.

Повна відповідальність перед вами за будь-які вимоги, пов’язані з форумом або його контентом, буде обмежена сумою 500 грн, якщо інше не передбачено законодавством.

Зворотний зв’язок

Компанія вітає ваші відгуки та пропозиції щодо форуму. Дивіться розділ Контакти, щоб дізнатися, як зв’язатися з нами.

Ви погоджуєтесь, що компанія може вільно розпоряджатися наданими вами відгуками та пропозиціями, і що компанія не повинна буде повідомляти вас про те, що ваш відгук був використаний, отримувати дозвіл на його використання чи надавати вам грошову компенсацію. Ви погоджуєтесь не надсилати відгуки чи пропозиції, які, на вашу думку, можуть містити конфіденційну або особисту інформацію.

Припинення дії договору

Ви або компанія можете припинити дію угоди за цими умовами в будь-який момент. Коли угода закінчується, ваш дозвіл на використання форуму також закінчується.

Після закінчення угоди закінчується дія умов, прописаних у розділах: Ваш контент, Зворотний зв’язок, Відповідальність, Відмова від відповідальності, Обмеження відповідальності, та Загальні умови.

Спори

Законодавство України регулює будь-які спори, пов’язані з цими умовами або використанням вами форуму.

Ви та компанія погоджуєтесь звертатись із приписами, пов’язаними з цими умовами, лише у судах першої та другої інстанції в Києві, Україна. Ні ви, ні компанія не заперечуєте проти юрисдикції чи місця провадження в цих судах.

Загальні умови

Якщо положення цих умов не підлягає виконанню, але його можна змінити, щоб зробити його примусовим, це положення слід змінити в мінімальній мірі, необхідній для забезпечення його виконання. В іншому випадку це положення слід усунути.

Ви не можете передоручити угоду з компанією третій стороні. Компанія може передоручити ваш договір будь-якій філії компанії, будь-якій іншій компанії, яка отримує контроль над компанією, або будь-якій іншій компанії, яка купує активи компанії, пов’язані з форумом. Будь-які інші форми передачі договору, не передбачені цими умовами, не є законними.

Ні здійснення будь-якого права відповідно до цього договору, ні відмова від будь-якого порушення цього договору не передбачають будь-якого іншого порушення цього договору.

Ці умови містять усі умови договору між вами та компанією щодо використання форуму. Ці умови повністю замінюють будь-які інші письмові чи усні угоди щодо використання вами форуму.

Контакти

Ви можете надіслати повідомлення в компанію щодо цих умов або надіслати запитання за електронною адресою admin [песик] osvita [крапка] ua.

Компанія може надсилати вам повідомлення щодо цих умов на адресу електронної пошти, яку ви вказали для свого облікового запису на форумі, або опублікувавши повідомлення на головній сторінці форуму або на сторінці свого облікового запису.

Зміни

Ці умови востаннє були оновлені 7 жовтня 2021 року. Компанія може знову оновити ці умови. Всі оновлення будуть опубліковані на цій сторінці. Компанія може не надсилати вам електронне повідомлення щодо оновлень. Переглядайте цю сторінку під час користування форумом, оскільки ви автоматично погоджуєтесь з новими умовами у випадку використання форуму.