Вчителі без педагогічної освіти

Дипломів про перепідготовку давно не видають.

1 Вподобання

Що Ви ліпите?
У нас не визнаються російські дипломи про перепідготовку. У нас суттєво відмінні системи освіти, тим більше, яка перепідготовка вчителя укр мови може бути в рашці-парашці?
Інститут післядипломної освіти - це магістратура, якщо що.

Диплом про перепідготовку рашки - це не диплом про освіту.
Не знаходжу слів, щоб описати цю маячню.

У РФ видають. Прошу ознайомитись. Будь-які документи про освіту обидві держави визнають (Україна та РФ). А щодо «не видають» в Україні я б не був таким категоричним. Погано дізнавалися. Ви ж не юрист.

Диплом про профперепідготовку рашки — це диплом про додаткову кваліфікацію, так улаштує? Ви отримали оргазм від слів додаткова кваліфікація?

Пхахахах
Диплом про перепідготовку - це не документ про освіту)

Тут все розписано для особливо обдарованих.
Раніше були “корочки” радянського формату про перепідготовку спеціалістів, але це при умові, якщо вчитель математики ставав вчителем мови. В іншому випадку треба було закінчувати спеціалітет необхідної спеціальності як післядипломну освіту. Наразі це замінила магістратура. Ви навіть не вчитель, ніякої перепідготовки з філолога на педагога по теперішніх законах не могло і бути. Ці корочки вже не видають, бо нема ОКР спеціаліста. Лише повноцінна друга освіта вчителя, щоб вас рахували педагогом і присвоювали категорії.
Востаннє такі “корочки” про підготовку держ зразка я бачила у колеги-вчительки, видані 2013 року. Вона з філолога (вчителя мови) переходила на соціального педагога, і там від руки це було написано + печатка установи. Такий документ уже давно ніде не видається, це наразі суперечить законодавству про вищу освіту. З ним можете ознайомитись. Дипломи рашки, видані після повномасштабного вторгнення, зараз ніде не визнають, особливо у нас в Україні. Я б гнала в шию щура, який платить податки в бюджет країни-агресора, щоб отримати тамтешню “корочку”, яка відповідно до нашого законодавства не є дипломом про освіту і не має ніякої чинності.

1 Вподобання


У нас з 2017 року нема набору і ОКР спеціалістів) Ці корочки про перепідготовку теж давно не видаються, лише визнаються видані відповідними установами документи ще до відміни ОКР спеціаліста, коли заклади мали відповідні ліцензії на проведення такої діяльності.
Зараз лише бакалаврат і магістратура, решту можете надрукувати і повісити в туалеті.

На передову кинути смердючого щура, який платить пітєру і рашці. Сволoта.

Магістратура вчителя тобі б коштувала 25 тис на заочці. Але що поробиш, як мозку 0.

1 Вподобання

Про яку школу ти пишеш, клоун з дипломом магістра 2019 року?
Мене Маріуполем не розчулиш, тебе треба грати сраним віником за оплату послуг рашки.

Якщо це документ в рф, назву якої ти пишеш досі з великої, то давай вслід за кораблем. Таке сміття тут нам не треба.

Шобло тут тільки ти, якщо на те пішло) Бо ті, що працюють руками, мають високі зп. І мій чоловік, який є інженером, руками не працює і не ниє, що його в садок взяли. Коли є мозок, то є можливість реалізувати потенціал будь-де. Мовчу вже про прогерів з доходом 5к доларів, половина з яких навіть не має освіти.

Ти мене граматики не вчи, котусь, молочко на вустах ще не висохло, коли я на всеукраїнських конкурсах з мови виступала. Якщо хочеш позмагатись, я тебе з легкістю взую. І це ще в мене нема відповідної освіти) Зате я не один рік редагувала книги у видавництві)

Вы ещё не поняли? До какого-то малолетки -

младшего сыщика без диплома (цитата из какого-то м/ф)

“младшего магистра-клоуна без диплома” - дошло как зарегистрироваться на форуме, и от такого величайшего в его жизни достижения он решил показать свою матерную грамотность. Не нужно опускаться до его уровня и что-то ему доказывать - он не способен принять никакие доказательства в принципе. Из того, что он тут пишет - никакого отношения к Мариуполю, оккупированным территориям или вообще к высшему образованию он не имеет. Так как скучно в дурке, развлекается как умеет…

Типичная фраза из известных в определённых кругах методичек развязывания срача на форумах.

Этим всё сказано более, чем достаточно.

1 Вподобання

Я думаю, що для СБУ є багато цікавого в цьому холіварі. Мене просто смішить, як якесь нерозумне створіння гордиться своєю магістратурою (ніби це велике досягнення), але не може банально звернутись до юристів у міський відділ освіти чи в міносвіти за консультацією. Хоча і це було б безглуздо, адже є відповідне законодавство про ОКР України, яке можна загуглити самостійно.
Кічиться, що він магістр філології, хоча на бюджет філолога (крім германських мов) в 2010-2013 роках постійно були недобори, туди йшли в третю хвилю люди з найнижчими балами, які більше нікуди не пройшли на бюджет. Коли вмієш грамотно писати і перемагав у всіх можливих олімпіадах і конкурсах з мови (це я про себе), то нема ніякого спортивного інтересу йти в ВНЗ і занурюватись в українську філологію ще глибше. Це безперспективно і низькооплачувано, є набагато кращі сфери реалізації) Мовчу вже про кумівство і сватівство в школах, де на місце вчителя укр. мови 10-30 охочих, бо філологів випускають найбільше, на відміну від біологів чи фізиків, посаду яких ще можна отримати без блатів.
Сподіваюсь, наш путінський прихвостень, який відстає від законодавства України і досі рахує перепідготовку спеціаліста приватної пітєрської шараги документом про освіту, який “зайде” в
нашій країні (при умові, що в нас нема перепідготовки спеціаліста з 2017 року), отримає свою повісточку в зону бойових дій. Адже тут і дурному зрозуміло, що в освіту з невідповідним дипломом він лізе для уникнення мобілізації, а-ля пєдагог, якого не можна призвати. Ще й прикривається Маріуполем та документом ВПО, копійками доходу. То що заважає піти на іншу роботу, наприклад, менеджера чи логіста, де гарно платять? Відповідь проста: туди повісточки приходять. Інакше логіки в тому, щоб не вчитись на вчителя, але лізти в середню освіту, я не бачу.
І на випадок, якщо це створіння напише мені щось про те, що ВОНО - МАГІСТР, то я магістр психології, магістр управління фінансово-економічною безпекою, бакалавр соціальної роботи та педагогіки. :clown_face:

2 Вподобання

Не звертайте увагу на всяких ₚосійських засланих козачків, щоб каламутили воду і робили розбрат в українській освіті. Не тратьте нерви на психічно хворих хамів. Він може бути навіть не освітянин. Може навіть робот з перекладачем. Краще хай кожний, чим більше, поскаржится на його дописи і щоб модератори викинули цю ₚосвинську св#л#ту на…за кораблем. Чемодан, вокзал, ₚосія! До москви! Подобається в санкт -петербурзі вчитися, пропагандувати освіту рф, то на х#р звідси! Що він тут забув? Якого розповідати нам, яка там освіта? Нам всім по… що там. Аби тільки згорів весь його університет ₚосійський разом з усією ₚашкою. Те що він знає українську, нічого не означає! Хай забуває і не гвaltyє солов’їну мову!
Давайте усі згуртуємося і зробимо чистку в нашій освіті хоча б тут! Скаржимося модераторам на den.teacher.interpre. Достав вже!!!

1 Вподобання

Так він ще й назвав роботяг людьми другого сорту, а сам “розумом заробляє”. Як кандидат у педагоги може так мислити? Це ж такому д#білові потім дай класного керівника, то що воно буде плести на виховній годині? Що пекарі, сантехніки, прибиральники - це не люди?
І де це він заробляє розумом, у садочку? Що там розумного в роботі з дітьми дошкільного віку? Яким чином розкривається інтелектуальний потенціал? Якби ще щось там досліджував і писав докторську з дошкільної педагогіки, можна було б повірити в інтелектуальну працю. :clown_face::clown_face::clown_face:
Просто набір безглуздих фраз, у яких нема логіки, і пропагування російської освіти. :clown_face::clown_face:

2 Вподобання

Так, Ви повністю праві. Логіки в словах того “літератора-кацапської мови” немає ніякої. Лише одна агресія, зневага, самодурство й зарозумілість. Як в рашці завжди пропаганда й бтдлячіть без манер і етики. Цим все сказано. Немає навіть сенсу шукати там навіть натяку на педагога чи освітянина. Бо чому навчили в рашці, то й вийшло. А взагалі я думаю, що це навіть москалик, який користується перекладачем і взагалі не причетний до освіти. Дуже багато ознак на це вказує. Або ж зрадник, який знає українську, прийшов на цей форум сіяти пропаганду й розбрат, щоб ми усі пересварилися. Йому це не вдасться. Тому хай не намагається і валить в російське :poop:.

1 Вподобання

Українська мова є найлегшим базовим предметом усюди. Оцінювати когось через місто, професію надто низько, щоб потім говорити “я була на багатьох всеукраїнських олімпіадах”. Всім начхати на те де ти була. Притензії до міста, де народилася людина дійсно тупість. Свої дипломи з цих олімпіад можеш повісити над туалетом, в разі чого знадобиться. Людина задала питання про освіту, твої притензії це дно.