Вчителі без педагогічної освіти

Ви тільки погляньте, цей клоун створив фейк, щоб писати на форумі. :clown_face::clown_face::clown_face:
Ще й так неграмотно пише, щоб не спалили)
І видалив свої висери про російські дипломи, які у них там признаються, бо в них “свої правила”. :clown_face::clown_face::clown_face:
І видалив висери, що всі роботяги тупі, а він інтелектуал)

2 Вподобання

Друже, ти такий відсталий, що навіть не розумієш, що на цьому сайті показує твій час реєстрації, скільки тем ти прочитав і відвідав.:rofl:
Реєструватись з фейка, щоб виправдати самого себе, бо знатно обісрався - це не від великого розуму. :clown_face::clown_face::clown_face:
А що ж коменти з пропагандою рашизму видалив, СБУ злякався?

1 Вподобання

Ахаха😂Ви теж це помітили? 27 хвилин назад приєднав(лася) і перший допис одразу знову огризається до Вас, щоб хоча б якось виправдати свої провокації в свій недолугий захист. Клоунада, це точно.
"Кацапчику, ми не за порєбріком. Нас українців такими тупими дитячими на#бамu не обманиш, як вас москалів😂 до москви… чи до пєтєрбурга де там ти є. "
Все таки, бачите, не раз підтверджується, що сила українців в єдності. Вичислили росіянина, напали усі разом на нього, вигнали нафіг. А він біситься і усіма можливими дебільними способами намагається “побєдіть”.

1 Вподобання

яка сила українців в єдності, якщо ти вважаєш мене як мінімум кацапом, а закінчимо на тому що вважаєш фейком, хто тут ще тупий? я знаю за час реєстрації, але не збираюся доказувати вам хто я і що я, адже ви по суті ніхто🤷🏼‍♀️

Короче зрозуміло, вам немає що вже казати, то продовжуєте ліпити щось недоцільне й нелогічне🤦 В принципі, як і всі росіяни, котрі розуміють, що програють у всьому: здоровому глузді, логіці чи правді, яка колить очі.
Валіть на свій форум гамнянської расєйської освіти і відчепіться від нас. Вам тут нічого не світить. Скільки фейків не робіть, а ваше примітивне, проросійське, бездарне й дикунське міркування видно за кілометр. Думка неотесаних провокаторів-москалів нам усім глибоко до дyпu☺️

1 Вподобання

Ого, як вас зачепили мої слова :joy: Скільки агресії й блюзнірства. Які жалюгідні спроби блазня хоча б якось самоствердитись за рахунок образи й грубості до жінки.
Ну тут спірно, кому до лікаря треба, бо вочевидь хамство й бмдлячество це по вашій частині)):+1:
Типічна поведінка росіянина: не придумати нічого свого, біситися, вкрасти слова іншого і наклепами нападати на інших в негідних боях. За дупу “оригінально” стирили. Можу ще підказати: срака, ж#па, сідниці, булки. Поповнете хоча б словниковий запас. Лагідна українізація вже в пєтєрбургє😉 Мені сподобалося ваше “…і що я взагалі таке”. Оце хоча б одна правда з ваших вуст)) Не понятно–що це😂
А я же все давно аргументувала, но очевидно до вас ще не дійшло😂 Error…
Так, мені дуже соромно… Соромно, що я ще досі не вб#ла купку москаликів і не виклала їх на полі портретом нашого Батька Бандери😍
І да, нешановний(а), в Україні вже давно Усі пишуть ₚосія з маленької літери. Так що, літераторе, палишся ще більше :clown_face: :joy:
А я бажаю нам усім поменше тупих зрадників і колаборантів, а побільше справжніх бандерівців і націоналістів. Україна переможе! Слава Україні! Слава нації! І п*здець ₚосійській федерації! Смерть ворогам!:ukraine:

1 Вподобання

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vykhid-z-uhody-pro-spivrobitnyts-a1033

Пхахахха
Україна вийшла зі співробітництва в галузі освіти з парашкою!)

1 Вподобання

Ура! Нарешті!:+1:Щоб ніяких згадок, і ні яких співпраць з тими москалями. Викоренити і з освіти і з усюди:smile: