Зниження педнавантаження

Відповідно до навчального плану 2020-2021 з вересня 2020р. мені була встановлено пед​​навантаження 18 годин на тиждень, в листопаді 2020года збільшили навантаження до 23 годин на тиждень, був выдповыдний наказ.
У квітні місяці 05.04.2021г. Директор ПНЗ (позашкільний навчальний заклад) видав наказ, про зменшення педнавантаження до 18 годин тиждень, керуючись Статутом та Колективним договором, а також постановою Кабінету Міністрества України від 09.12.2020г. “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” в зв’язку з неефективністю роботи деяких гуртків.
Потребував від мене заяву, в якiй я прошу зменшення педнавантаження. Заяву я не писала. Завуч була на заняттях моїх груп, в яких відвідуваність 90-100%.
Я написала службову записку , в якій аргументувала недоцільність сполуки груп, в кінці навчального року, тим більше, що це суперечить навчальним планам і навчальним програмам.
Навантаження мені знизили до 18 годин.
Без письмової згоди і не розглядаючи службову записку.

Підкажіть, що порушує Директор ПНЗ? Де і в яких інстанціях я можу оскаржити цей наказ?