Атестація про суміщені посад

Підскажіть будь ласка. Працюю вихователем-методистів в ЗДО. Педагогічний стаж 14 років. В 2019році мені присвоєна вища категорія. З жовтня 2018 по серпень 2019, за приказом працювала на 0.5 ставки вчителем- логопедом. В 2019 році вступила до Вузу на магістатуру за спеціальністю логопед, Дефектолог і спеціальний психолог. Закінчення навчання грудень 2020. В закладі так і продовжую працювати методистів на 1ст та логопедом на 0.5 чи, але вже не за прикладом, а за тарифікацією. Татифікована я по вищій категорії на обидві посади. Мені сказали щоб я пересувалася в цьому навчальному році(2020-2021) незважаючи на те що я на 10 жовтня ще вважають студентом. І тут виникають протиріччя з відділом освіти та закладом післядипломної практики щодо присвоєння категорії. Відділ освіти вважає що я повинна зареєструватися на ІІ категорію хоча інститут післядипломної практики стверджує що я повинна ПІДТВЕРДЖУВАТИ вищу категорію як логопед хоча мені її при воювали як методисту. Стаж логопеда на 10 жовтня 2 роки. Хоча за цей період маю 3 сертифікати учасника Всеукраїнської конференції як логопед з публікаціями, публікацію у фаховому журналі, учасник районних методичних об’єднань логопедів та керівник МО для вихователів спецгруп. Скажіть будь ласка хто правий? Я повинна атестуватися саме в цьому навчальному році і на що:присвоєння ІІ категорії чи підтвердження вищої + присвоєння педзвання “старший учитель”?

Дивно: якщо відділ освіти вважає, що як логопед ви маєте атестуватися на другу категорію, то хто ж вас протарифікував по вищій категорії? Я вважаю, що зараз ви маєте отримувати зарплату як логопед по категорії спеціаліст, але після здобуття освіти можете атестуватися на вищу категорію.