Збереження категорії при переході на іншу посаду

Доброго дня. Працювала в дошкільному закладі інструктором з фізичної культури. За результатами атестації встановлено кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії”, присвоєно звання “вихователь-методист”. Після отримання диплому (бакалавра) за спеціальністю “Спеціальна освіта” перейшла працювати на посаду вчителя - логопеда в інший дошкільний заклад. Диплом спеціаліста з повною вищою педагогічною освітою є. Чи зберігається кваліфікаційна категорія до наступної атестації?

Категорія зберігається, звання ні.
3.27. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.
Типове положення про атестацію педагогічних працівників

1 Симпатія

Дякую за відповідь. Повідомлю керівництво закладу.

Але ж там пише і про збереження педагогічного звання

Звання присвоюються до певної посади, тому й недійсне

А якщо я працювала вихователем в ЗДО, проходила атестацію і було присвоєно звання спеціаліст 1 категорії, а потім перейшла у школу на посаду заступник директора з виховної роботи. В такому випадку категорія залишається? І в садочку йшла по 13 розряду, а в школі поставили 11