Порядок атестації асистента вчителя

ГПД закрили. Була інша посада,ось і перейшла. По положенню розряд залишається той самий,але вони опираються на те,що бухгалтер не пропусте,тому понизили. А тепер бухгалтер помінявся і поклав їм таке питання,а вони плечима знизують і все.

Відповідно до наказу 557 ( Про впорядкування умов оплати пр... | від 26.09.2005 № 557) вихователь отримує певну категорію (Ви вочевидь були вихователем без категорії - 11 тарифний розряд. Асистенти вчителя категорій не мають. Вони призначаються на посаду з тарифним розрядом від 10 до 12 (тим, який вказаний в штатному розписі). Якщо в штатному розписі тарифний розряд за посадою був 10, то Вас не могли взяти на інший. Для цього треба було вносити зміни до штатного розпису, а підстав на той момент не було. Ви можете пройти атестацію, і якщо Вам піднімуть тарифний розряд, то на підставі атестації внесуть зміни до штатного розписи. І нехай ваші керівники перестануть все валити на бухгалтера. Бухгалтеру який наказ дадуть, за таким і буде платити заробітну плату. А ось керівники мають знати чинні нормативні акти

1 Вподобання

Доброго вечора. Я атестувалась у 2019 роціяк вчитель початкових класів, маю першу категорію. Два роки вже працюю асистентом вчителя. В цьому році мала б атестуватись як вчитель. На наступний рік знову буду на посаді вчитель початкових класів. Міжатестаційний період буде становити 6 років. Чи зніметься з мене перша кваліфікаційна категорія? Коли маю атестуватись як вчитель початкових класів?