Порядок атестації асистента вчителя

Працюю ас.вчителя 4-й рік.Атестувалась у 2020р. Підтвердили зв.“старший вчитель” та 11т.р. Чи повинна бути доплата за звання ? (не має доплати,кажуть,що асистентам за звання не платять…)

Немає звання для асистента

Роз’ясніть будь-ласка, як має проходити атестація асистента вчителя в інклюзивному класі, що саме потрібно готувати ? Дирекція школи не стикалась з таким…

Атестація, як атестація. Підготувати характеристику роботи асистента, проатестувати, оформити атестаційний лист

Це загальне поняття. Звичайний вчитель готує відкриті уроки ,презентації і.т. д., а що робити асистенту ,коли він допомагає у підготовці уроків ,але сам їх не проводить …Як бути,можна докладніше :thinking:

Презентацію може підготувати і асистент. Ви неправильно розумієте суть атестації. Атестація - це не два відкриті уроки в рік атестації. Це спостереження за роботою вчителя/асистента протягом років.
Окрім того, в асистента є посадова інструкція, де прописані його обов’язки. Подивіться чи він їх виконує і як саме виконує. На основі цього можете написати характеристику асистента вчителя.
Також педагогічний працівник не зобов’язаний готувати ніяких папок/презентацій до атестації.
Взагалі, атестація - це не показуха, це кропітка робота.

Теж чекаю відповідь!

Доброго дня,при присвоєнні 11 розряду,має бути доплата до зарплати?

Якщо до цього був 10, то ставка має зрости.

Незалежно ,яка в тебе освітня ступінь (бакалавр чи магістр)?

Незалежно від рівня вищої освіти.

Доброго вечора.Чи можна асистенту вчителя з 10 розряду отримати при атестації 12розряд загальний стаж роботи 20років

Доброго дня. З нового навчального року буду працювати асистентом вихователя. Педагогічний стаж 18 років. Який тарифікаційний розряд буду мати?

Працюю асистентом вчителя 6 років. Маю вищу освіту.Була прийнята по 10 тариифному розряду. Атестувалась на 11. Чи можуть перевести мене на 12 тарифний розряд без атестації?

Працюю асистентом вчителя з другого курсу бакалавра. (два роки) В цьому році отримала диплом. Маю атестуватись через 3 роки чи через 5?

Доброго дня! Підскажіть будь ласка у 2019 році почала працювати асистентом вчителя з дипломом вчителя початкових класів + інформатика. Під час працювання асистентом здобула бакалавра за спеціальністю вчитель початкових класів та асистент вчителя . У 2022 пішла в дикретну відпустку наразі маю вищу освіту. Планую вернутися назад працювати асистентом. Чи можу я атестуватися ,і який у мене буде розряд?

Що потрібно асистенту вчителя готувати на атестацію?

Доброї ночі. Підкажіть, будь ласка,чи правильно поступила дирекція : у 21 році працювала вихователем ГПД по 11 розряду, а в 22 році перевели мене в тому ж закладі на асистента вчителя по 10 розряду. Чи мали вони право понизити мене?

Що означає понизити? Ви д перейшли на іншу посаду. Якщо не згодні були переходити, то навіщо погоджувались?