Порядок атестації асистента вчителя

Я працюю другий рік асистентом вчителя. У 2020 році у мене атестація. Яким чином вона буде проходити? Що потрібно для атестації?

Для атестації потрібна ваша успішна праця. Проходити вона буде у закладі освіти, в якому працюєте. Якщо зараз маєте 10 тарифний розряд, то після успішної атестації матимете 11. Якихось матеріалів на атестацію ви готувати не зобов’язані.

2 Симпатії

Маю 11 тарифний розряд. Будь ласка, проконсультуйте мене ще по такій проблемі. Я працювала у школі вчителем історії, мала вищу категорію, звання “вчитель-методист”. У 2014 році пішла на пільгову пенсію. У 2018 році я вийшла на роботу на посаду асистента вчителя. Мені оплачують роботу по 11 тарифному розряду. До моєї атестації я повинна отримувати зарплату по 11 тарифному розряду чи по 14 (вища категорія)?

За цією посадою не присвоюються кв. категорії. Тому при переході на посаду, по якій не передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій, категорія та звання з попередньої посади не зберігається.
Вам встановлять на атестації 12 тарифний розряд. Це буде ,стеля’’ для цієї посади.

1 Симпатія

Доброго дня, якщо асистент вчителя (має ставку асистента другий рік, планує атестуватись у 2020 р) має 2 години учителя української мови (як учитель має ІІ категорію), як нараховується заробітна плата? Дякую.

Це залежить від того, який розряд вам встановлено при призначенні на посаду. Це може бути 10 або 11 тарифний розряд. В процесі атестації ви зможете отримати максимум 12-й, і то, якщо зараз у вас 11. Для розуміння - ІІ категорія - це 12 торифний розряд.
На посаді асистента не передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій, лише тарифні розряди в діапазоні 10-12.

Яким документом керуватися для того, щоб переконатися, що пос ада “асистент” внесена до переліку педагогічних посад, які підлягають атестації, адже в Типовому положенні цієї посади немає?