Порядок атестації асистента вчителя

Я працюю другий рік асистентом вчителя. У 2020 році у мене атестація. Яким чином вона буде проходити? Що потрібно для атестації?

1 Вподобання

Для атестації потрібна ваша успішна праця. Проходити вона буде у закладі освіти, в якому працюєте. Якщо зараз маєте 10 тарифний розряд, то після успішної атестації матимете 11. Якихось матеріалів на атестацію ви готувати не зобов’язані.

4 Вподобання

Маю 11 тарифний розряд. Будь ласка, проконсультуйте мене ще по такій проблемі. Я працювала у школі вчителем історії, мала вищу категорію, звання “вчитель-методист”. У 2014 році пішла на пільгову пенсію. У 2018 році я вийшла на роботу на посаду асистента вчителя. Мені оплачують роботу по 11 тарифному розряду. До моєї атестації я повинна отримувати зарплату по 11 тарифному розряду чи по 14 (вища категорія)?

За цією посадою не присвоюються кв. категорії. Тому при переході на посаду, по якій не передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій, категорія та звання з попередньої посади не зберігається.
Вам встановлять на атестації 12 тарифний розряд. Це буде ,стеля’’ для цієї посади.

2 Вподобання

Доброго дня, якщо асистент вчителя (має ставку асистента другий рік, планує атестуватись у 2020 р) має 2 години учителя української мови (як учитель має ІІ категорію), як нараховується заробітна плата? Дякую.

Це залежить від того, який розряд вам встановлено при призначенні на посаду. Це може бути 10 або 11 тарифний розряд. В процесі атестації ви зможете отримати максимум 12-й, і то, якщо зараз у вас 11. Для розуміння - ІІ категорія - це 12 торифний розряд.
На посаді асистента не передбачено присвоєння кваліфікаційних категорій, лише тарифні розряди в діапазоні 10-12.

1 Вподобання

Яким документом керуватися для того, щоб переконатися, що пос ада “асистент” внесена до переліку педагогічних посад, які підлягають атестації, адже в Типовому положенні цієї посади немає?

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.02.2019 р. № 1/11-1143

У Міністерстві освіти і науки розглянули … запит … щодо встановлення тарифного розряду асистенту вчителя.

Оплата праці асистента вчителя закладу загальної середньої освіти здійснюється за 10 — 12 тарифними розрядами, як це визначено у додатку 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557. Тарифні розряди встановлюються за наслідками атестації.

У пункті 4.11 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення), визначені умови проведення атестації педагогічних працівників, посади яких не передбачають присвоєння кваліфікаційних категорій. Так, педагогічному працівнику, який працює на посаді асистента вчителя, незалежно від рівня здобутої ним освіти за результатами атестації встановлюються тарифні розряди.

При встановленні тарифного розряду враховуються освітній рівень працівника, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.

Відповідно до пункту 3.27 Типового положення за педагогічними працівниками, які переходять на роботу з одного навчального закладу до іншого, а також на інші педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації.

При прийнятті на роботу на посаду асистента вчителя працівника, який раніше не проходив атестацію, керівник закладу може встановити тарифний розряд в межах вилки розрядів, визначених для такої посади у додатку 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. № 557.

Заступник Міністра С. Даниленко

Добрий день. Хто саме призначає тарифний розряд асистенту вчителя? 10,11 чи 12? Дякую

Керівник закладу освіти.

Я працюю асистентом вчителя другий рік , загальний стаж роботи маю 14 років , атестуватися буду вперше . Коли мені можна атестуватися ?чи мала право атестуватися на 11 т.р. в 2020 році ?

Доброго дня!Я працюю другий рік асистентом вчителя.Чи можу цього року атестуватися

Ви до цього працювали?

Доброго дня! Працювала вчителем початкових класів маю І кваліфікаційну категорію.З 1вересня 2019 року працюю асистентом вчителя.Чи можу атестуватися в 2020-2021 навчальному році?На встановлення 12 розряду.Маю 11розряд

Можете…,…

Доброго вечора. Маю диплом бакалавра психолога, працюю асистентом. Чи може в мене бути 11 тарифний розряд?

Може бути і 12 т.р. Т.р. не прив’язані до рівня освіти.

Пане Володимире, цьогоріч вперше атестується асистент учителя.Я, як керівник ,можу зразу представляти її на 11 чи навіть на 12 розряд, чи мусить бути наступність?

Можете і на 12. Типове положення про атестацію не вимагає дотримання послідовності у встановленні тарифних розрядів.

5 Вподобань

Доброго дня! Я працюю асистентом вчителя 3 рік, маю диплом бакалавра вчителя початкових класів Рівненського Державного Гуманітарного Університету. Чи можу я атестуватись на 11 розряд з таким дипломом чи потрібна повна вища освіта?

1 Вподобання