Позачергова атестація після закінчення вишу

Доброго вечора!
Підкажіть, будь ласка, працюю з 2013 року вихователем (7 років) по 10 розряду після закінчення педучилища. У січні 2021року отримаю диплом магістра (ЛОГОПЕД).
Коли можна позачергово атестуватися и на яку категорію?
КОЛИ ПОДАВАТИ ДОКУМЕНТИ НА ПОЗАЧЕРГОВУ АТЕСТАЦІЮ?
З ЯКОЇ ДАТИ ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ МАГІСТРА, БУХГАЛТЕРІЯ МАЄ ПІДВИЩИТИ ЗП ПО 11РОЗРЯДУ?

За 11 т.р. вам будуть нараховувати зарплату з дня подання на роботу копії диплома.

Щодо атестації: ви маєте право атестуватися на вищу категорію, якщо у березні 2021 року педстаж будет 8+ років, на першу - 5+ років. Заяву потрібно подати до 10 жовтня 2020 року.

1 Вподобання

Щиро дякую. Яким документом можна підтвердити методисту вище сказане?
Я правильно зрозуміла, можу у вересні 2020 вже подавати заяву, навіть не маючи диплому магістра ще на руках? Мені не відмовлять?

Так, можете подавати заяву на атестацію. Підстава: Положення про атестацію.

1 Вподобання

А скажіть, будь ласка, чи повинні відправляти мене на курси, якщо я ще вчуся до січня місяця і мене будуть навчальні сесії?
Чи якось можна зарахувати моє навчання за курси? Де можна про це дізнатися більш детально? Дякую

На курси можна не їхати. Підстава: Порядок підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

А можна перестрибувати категорії?
У мене, наприклад, з 11 розряду одразу на 1 категорію (стаж роботи 7 років) атестуватися? Чи все таки поступово отримувати категорії?

Можна лише в окремих випадках, саме у вашому. П.4.8 Типового положення про атестацію педагогічних працівників.