Атестація учителя-логопеда

Доброго дня. Працюю учителем-логопедом у спеціальному дошкільному закладі для дітей з вадами мови. Атестувалась у 2019 році на першу категорію. Планую позачергово атестуватись у 2021 році на вищу категорію. Педагогічний стаж 15 років (12 років працювала практичним психологом, спеціаліст 1 категорії). Здобуваю другу вищу освіту та у грудні 2020 року отримаю ступінь магістра за спеціальністю учитель-логопед. Маю певні здобутки у роботі, неодноразово друкувала авторські розробки у періодичному виданні “Логопед”. Чи маю я право атестуватися у 2021 році на вищу категорію ?

Краще запитати про це у відділі освіти, бо розуміння дворічного інтервалу у кожного своє. Якщо вам скажуть, що не можете, то напишіть запит через сайт “Доступ до правди” до МОН, єдине, що вказуйте навчальний рік атестації попередньої та позапланової.

Дякую Вам за відповідь. Скористалася Вашою порадою, та зразу дала запит на сайт. Ось, що відповіли :


Тобто, нічого конкретного. Я, звичайно, ще раз уточнила запитання. Чекаю на відповідь.

Дійсно, дуже переймаюся цим питанням, бо доклала багато зусиль до своєї роботи, займаю активну позицію у колективі, дала багато відкритих заходів з дітьми та педагогами. Та зі сторони директора закладу бачу певне знецінення, байдужість, ця людина важко переносить будь-які успіхи інших педагогів. Це нарциссизм, перевірено. Дуже не хочеться у питаннях атестації бути залежною від особистих поглядів керівництва.