Про категорію Позашкільна освіта

(Замініть цей перший абзац коротким описом вашої нової категорії. Даний опис буде відображено в області вибору категорії, тому намагайтеся, щоб воно не перевищувало 200 символів.)

Використовуйте наступний текст для докладного опису або для оприлюднення правил розділу:

  • Чому потрібно використовувати цей розділ? Навіщо він?

  • Наскільки розділ відрізняється від раніше створених?

  • Що повинні містити теми в цьому розділі?

  • Чи дійсно потрібен цей розділ? Чи можемо ми об’єднати його з іншими категоріями чи підкатегоріями?

Розділ для працівників закладів позашкільної освіти.

  • Розділ позашкільна освіта має використовуватися для обговорення специфічних питань, які стосуються суто позашкільної освіти. Обмін досвідом, поширення передового досвіду та новаторських ідей, вирішення проблемних питань та пов’язаних з ними юридичних моментів.
  • Специфіка роботи закладів позашкільної освіти має суттєві відмінності від інших видів освіти і регламентується окремими законодавчими актами та нормативними документами. Розділ позашкільна освіта може бути корисним майданчиком для спілкування керівників позашкільних закладів освіти, керівників гуртків, методичних працівників, керівників місцевих територіальних громад, на балансі яких знаходяться позашкільні заклади освіти, та інших осіб, дотичних до даної сфери.
  • Теми розділу можуть містити категорії по напрямам. Наприклад: категорія - Науково технічний напрям може містити підкатегорію веб-технології, художньо-естетичний, мистецький, спортивний напрями відповідно свою категорію і відповідну підкатегорію і т.д. Напрямки визначені ст.15 закону Про позашкільну освіту. Все це залежить від можливостей реалізації глибини вкладень категорій та підкатегорій. Але для початку досить кілька категорій, які приводяться нижче.
  • Об’єднувати з іншими категоріями і підкатегоріями даний розділ не доцільно з огляду на специфіку позашкільної освіти. Створювати категорії варто лише за наявності відповідних тем у даному розділі. Особисто я планую дві теми у категоріях, запропонованих нижче. Одна тема, що стосується оплати праці вже є, планується тема для категорії інновації.
    Поки що пропонується до розділу додати категорії “Оплата праці” та “Інновації”