Неатестація з української літератури

Навчаюся в коледжі, 2 курс. Так сталося що не маю оцінок з української літератури, тому отримав неатестацію. В інтернеті читав що відраховують лише якщо не менше трьох неатестатів. Типу в мене з предметів в основному середні оцінки, з деяких навіть відмінні. Не відрахують же мене лише через один предмет, тимпаче цей предмет ще пов’язаний зі шкільною програмою. Хто може пояснити які наслідки мене можуть чекати за один неатестований предмет?

я думаю, нічого серйозного. Може, можна домовитися з вчителем, щоб перездати предмет, тим паче що українська література - не самий складний предмет в шкільній програмі.

1 Вподобання
  1. Якщо нічого не робити, то вас дійсно відрахують, як такого студента, який не засвоїв навчальну програму хоча б з одного предмету.
  2. Якщо в другому семестрі будете атестовані, то відповідно буде й річне оцінювання.
  3. Можна спробувати ще написати заяву про надання вам можливості скласти підсумкове семестрове оцінювання (контрольна робота, тестування, співбесіда тощо). В цьому випадку слід зазначити об’єктивну причину відсутності на заняттях.
1 Вподобання