Атестація вихователя ЗДО

Скажіть будь ласка, який тарифний розряд встановлюється після атестації,якщо вихователь закінчив педагогічний клас у 1983 році.Чим керуватися? Дякую.

11, додаток 9 наказ 557

Доброго дня! Працюю в садочку 3,5 роки, вища освіта диплом спеціаліста. Чи можу я атестуватись вперше і що для цього потрібно? Чим можна керуватись?

Можна атестуватися на ІІ категорію. Для цього треба, щоб вас включили в списки на атестацію до 10 жовтня. Керуватися Типовим положенням про атестацію.

Доброго дня, звертаюсь до вас ще раз, які курси мені потрібно пройти для атестації на ІІ категорію, чи вистачить курсів 30 годин?

Якщо я хочу атестуватись весною2021 року, чи вистачить 30 годин курсів онлайн?

Вам курси можна проходити раз на п’ять років, але кількість годин до атестації має бути не менше 120.

Доброго дня, я працюю вихователем, стаж 4.5 роки, цього року атестувалась на 2 категорію і маю 12 розряд. Освіта вища. На скільки мають підняти зарплату, бо додали 85 грн, але знайомі говорять, що має бути більше. Чи це так?

Доброго вечора. Цікавить таке питання, я працювала у садочку 6 років вихователем, пішла у декретну відпустку, після отримання диплому про вищу освіту вже пройшло 3 роки. Я влаштувалася на роботу з довідкою , про те , що навчаюся по даній спеціальнотсі. Чи можу я атестуватись зараз , будучи ще у декретній відпустці?

Яке атестування в декреті? Ви ж не на роботі. Вас навіть не мають права смикати по роботі і кудись направляти