Відпустка в ЗДО

Постановою КМУ від 10.07.2019 №694 були внесені зміни тривалості щорічної відпустки для вихователів ЗДО (56 календарних днів), а лист МОН від 01.11.2019 №1/12-5828 надає розяснення, що дана постанова не погоджена Мінфіном України. То яка тривалість щорічної відпустки для вихователів ЗДО ЗР 42 чи 56 календарних днів?

Завдання Мінфіну виконувати Постанови уряду, а не погоджувати постанови, які вже набули чинності.

з ДНЗ до відділу освіти переведено водія з 02.02.2020 року (ст.36 п.5). З 01.06.2020 року він хоче йти у основну щорічну відпустку. Підкажіть будь ласка, як розраховувать відпускні, який брати період? І чи повинні з рахунку ДНЗ робить перекидки коштів, у зв язку з тим що компенсацію він там не отримував? Централізована бухгалтерія відділу освіти обслуговує ДНЗ, але заробітна плата виплачується з різних функцій. ДУЖЕ ВДЯЧНА ЗА ВІДПОВІДЬ

При звільненні з працівником мали провести повний розрахунок, тобто мали виплатити компенсацію за невикористану відпустку. Оскільки працівник звільнявся шляхом переведення, то йому мали видати довідку про невикористану відпустку та перерахувати на рахунок нової установи ці кошти. На підставі цієї довідки видається наказ про надання невикористаної відпустки та виплачується ті кошти, які перераховані. Та пропорційно до відпрацьованого часу у вашій установі. Я б так визначався з відпусткою такого працівника.