Відпустка вихователів у 2020 році

Як бути з відпустками для вихователів у 56 днів? Кому працювати влітку з дітьми?

А як було раніше?..

Раніше була відпустка 42 дні.

Я знаю. Але ж як виходили з ситуації. 14 к.дн. настільки критично?

I,все ж,вибачте.Питання залишаються з приводу вiдпусток вихователiв,а точнiше,замiни.В нашему садку,частину вiдпустки вихователi вiдбули в квiтнi,пiд час карантину,решту вiдгуляють влiтку,32 днi.Замiняти 14 вихователiв будут вихователь- методист та спецiалiсти(все лiто!!!).По 4-5 вихователiв кожного мicяця будут вiдпочивати,а ми повиннi ix(вибачте,нема укр шрифту) замiняти.
Менi намагаються перенести графiк вiдпустки,тому до нiкому працювати.
А в вiддiлi освiти,взагалi сказали,шо ви мовчить,бо ви-вихователь-методист i значить,взагалi повиннi працювати,як вихователь-(посада моя на ставку)
Нiчого не можу довести,вже втомилась воювати.Чому не заклали кошти на замiну,адже про те,що у вихователiв буде вiдпустка 56 днiв знали ще з постанови 2019 року?Якщо 3 мiсяцi спецiалiсти будут працювати як вихователi,то потрiбно iм надати додаткову вiдпустку.Це не день замiняти.Врештi-решт,коли нам робити свою роботу?
Довести завiдувачцi нiчого не можливо.
Шо робити?Я писала осв.обмуцмену,отримала загальнi фрази i нiчого про те,хто повинен працювати з дiтьми пiд час вiдпусток вихователiв.
Благаю допомоги i роз’яснень.
Дякую щиро.