Термін отримання другої вищої освіти (бакалавр)

Я отримала свою першу вищу освіту в педагогічному університеті (бакалавр). Але зрозуміла, що це не моє. Вирішила отримати другу вищу освіту (також за рівнем бакалавр), оскільки не впевнена, що зможу потягнути магістратуру. В мене немає навіть базових знань з нової професії, а магістратура передбачає вже досить вагомий досвід. Питання: скільки років я буду навчатись на бакалавратурі, якщо диплом бакалавра з їншої спеціальності в мене вже є? Чи перша вища освіта не впливає на цей термін? Хочу вступити на інформаційні технології.

Стандартно для поступающих с дипломом бакалавра - 2 года 10 мес. Но можете поискать вуз, где с дипломом бакалавра предлагается срок обучения 1 год 10 мес. На примере прошлого года: Бакалавр, (123) Комп’ютерна інженерія, Денна, Вищий навчальний заклад "Міжнародний технологічний університет "Миколаївська політехніка" | ; Бакалавр, (122) Комп'ютерні науки, Денна, Економіко-гуманітарний факультет Запорізького національного університету у м.Мелітополі Запорізької області | или Бакалавр, (015) Професійна освіта, Денна, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського |

Доброго дня! Також цікавить це питання. Ви вступили? Який термін навчання вам визначили?