Перша атестація вчителя початкових класів

Підкажіть ,будь ласка, як куди і кому подати апеляцію на рішення атестаційної комісії?

Якщо це рішення комісії І рівня, то до комісії ІІ рівня в двотижневий строк.

Так, згідно пункту 4.8 Типового положення про атестацію

Говорячи про пункт 4.8 мені відповідають, погляньте на 4.7. Кваліфікації присвоюються послідовно. Як тут діяти?

А п.4.8 роз’яснює, кому можна атестуватися не послідовно. Звісно, роз’яснення актуальне для тих, хто вміє читати. А для тих, хто не вміє, є освітній омбудсмен. Зверніться, якщо їх треба налаштувати на п.4.8.

А Ви подайте апеляцію до комісії ІІ рівня, щоб Вас атестували згідно п.4.8

Дякую, я врахую надану Вами інформацію.

на який тарифний розряд атестується вчитель початкових класів з освітою бакалавра?

На 11 т.р., а асистента вчителя - на 12 :wink:

Доброго дня. А якщо вчитель початкових класів з освітою бакалавра має 8 років стажу тоді на який розряд?

На 11 т.р., це максимум.

Доброго дня. Я вчитель початкових класів, стаж роботи 5 років, освіта бакалавр. В цьому році атестувалася. Мені відмовляють у підвищені тарифного розряду до 11. Якими документами можна довести, що бакалавру можна присвоювати після атестації 11 тарифний розряд?

Додаток 6 до наказу 557

Доброго дня! Підкажіть будь ласка, після атестації коли відбувається перерахунок заробітної плати. В квітні чи у вересні? Дякую!

З дня прийняття такого рішення. Керівник закладу подає наказ в бухгалтерію і все.

1 Вподобання

Доброї ночі)після закінчення школи вивчилась в училищі.4роки,2010-2014р.закінчила інст.осв.рів.Бакалавр 2014-2016р.2роки,здобула спеціал.Вихователь,на роботу прийшла працювати за спеціальністю на 4курсі училища,з 2014р.січня місяця працюю до декрета 2017травня,потім декрет і вийшла на роботу раніше 2020січень,виходить пропрацювала до декрета 3 ,6роки,і після декрета ось вже 7міс.виходить 4.1+2.6.декрет ,загалом 6р.7 м.10розряд,скажіть будь-ласка чи маю право атестуватися на 2категорію і 12розряд,що для цього обов’язково треба???курси??які???

Підкажіть будь-ласка

Курси вихователя.
Згідно п.4.8 Типового положення про атестацію маєте право атестуватися на відразу на першу категорію.
Також не може бути у вас 10 т.розряд. Наразі має бути одинадцятий.

Сказали на роботі ,що то спеціаліст 11розр.атестуються на 12 і 2категорію,а бакалавр лише 10розр.а за категорії взагалі мовчать,куди звернутися??як що правильно оформити???коли писати заяву на атестацію???потрібно перед атестацією пройти курси чи після??

У вас нема освіти спеціаліста/ магістра? Тоді вам більше 11 т.розряду не світить. Хоча атестуватися треба щоп’ять років.