Анкетування для молодих вчителів

Здрастуйте!
Я проводжу дослідження на тему «Складові впевненості у собі молодого вчителя». Мені потрібна ваша допомога, а саме проходження невеличкого опитування у гугл-формі. Відгукніться, будь ласка.
Ось посилання: https://forms.gle/CHDH7nm2FyTmSnuf9

Аби опитування мало сенс, Воно має бути репрезентативним. Опитування в інтернеті таким не є. Тому, яго не можна використовувати для будь-яких досліджень. Це я Вам як статистик кажу.

Дякую за вашу чесну відповідь. Проте, це опитування має право на існування, яким би способом воно не проводилось.

1 Вподобання

опитувати можна кого завгодно і як завгодно, але, якщо Ви збираєтесь використовувати результати для якоїсь наукової роботи, то має бути репрезентативна вибірка

Я опитую молодих вчителів. Мене більше цікавлять відповіді учасників опитування та кількість залучених людей.

Так. Я вмію читати. Тож прочитала про молодих вчителів. Репрезентативність тут має бути територіальна (як за областями так і в розрізі сільська чи міська школа). Предметна (гуманітарні науки, точні чи природничі). Рівень школи викладання (звичайна загальноосвітня, гімназія, спеціалізована чи коледжі, де студенти отримують повну середню освіту).

Дякую за таку докладну відповідь. Маєте рацію, врахую ваші поради наступного разу.