Оплата корекційних занять психологу ліцею

Практичний психолог, ставка 40 годин, в цьому році відкрили 4 інклюзивних класа. Директор запропонувала проводити корекційно-розвиткові заняття (10 годин) безоплатно, поки не надійде освітня субвенція. Це триває вже 2 місяці. В бугалтерії мені сказали, що оплачували б ці корекційні заняття, якби директор поставила ці години в тарифікацію. Що робити?

Психолог має право на 12 годин, які йому оплачуються, отже ці години, якщо про них було відомо до початку навчального року, повинні були бути внесені до тарифікації на 02.09.19, якщо може директор то хай внесе саме в ту тарифікацію і бухгалтерія зробить вам перерахунок, і це буде правильно.

Можете написати заяву: “Прошу внести зміни до моєї тарифікації, додавши 10 годин розвивальних занять в інклюзивних класах з 02.09.2019 року”.

До речі, перевірте, що ці години має працювати з цими дітьми саме психолог, а не хтось інший (у висновках ІРЦ має бути зазначена кількість годин, яка відводиться психологу)

У висновку ІРЦ саме психолог має працювати з цими дітьми

Підскажіть будь-ласка, яким Ви керуєтесь документом давши таку відповідь?
Мене цікавить, чому дефектологи чи корекційні педагоги не можуть викладати години корекції, а віддають психологам…

я економіст департаменту, приймаю та перевіряю тарифікації та штатні розписи. те що Вам сказала директор дурня. Освітня субвенція прийде саме на затверджені станом на 01.09.2021 року штатні одиниці (їх вже подали в бюджетний запит на 2022-2024 роки). Якщо Ваші години не включили в тарифікацію, то ніхто на них субвенцію не дасть.