Чи маю я якісь переваги при вступі до ВУЗу, якщо мої батьки пенсійного віку?

Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи є обставина, що мої батьки пенсійного віку, які отримують мінімальну пенсію, підставою приналежності мене як вступника до якоїсь із квот чи коефіцієнтів? Тобто, чи дає факт об’єктивної неспроможності оплати моїми батьками контракту, переваги мені при вступі до університету на бюджет?

Перегляньте таблицю у додатку до листа:

або тут.

Також детальну інформацію можна знайти у розділі VIII. Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти наказу МОН

:pray:Дякую дуже за відповідь, я переглянула документи в посиланнях, що ви скинули, але на жаль нічого пов’язаного з моєю ситуацією не знайшла. Дивно, мабуть, в Україні більше немає “пізніх” дітей, які виховуються на пенсію батьків, та не мають змоги платити за навчання. Сумно, але здаватися я не збираюся! :v:
Ще раз дякую за посилання))

Мой сын полусирота, папа умер. Поступаем на общих основаниях. Никаких скидок нет даже по оплате контракта.

1 Вподобання

Нічого, прорвемося)) головне не здаватися, як кажуть “Що не вбиває — робить тебе сильнішим”. :wink:

Проте в Україні ВСІ діти, навіть з найвіддаленіших куточків і незаможних родин, мають змогу скласти Зовнішнє Незалежне Оцінювання і без хабарів, знайомств і якихось зв‘язків вступити на навчання за кошти держбюджету в найкращі університети країни. Лише завдяки своїм знанням, і повірте, це дійсно працює. Тож не здавайтеся, складайте гарно ЗНО і прорветеся до своєї мрії))

4 Вподобання