Як записати класний журнал під час ущільнення навчального матеріалу?

Доброго дня. Як записати класний журнал під час ущільнення навчального матеріалу в початковій школі? Та які документи це регламентують?

Ущільнення в І семестрі стосується уроків, які припали на святкові дні. Таких було 2. От за ці два дні і маєте ущільнити навчальні теми. Для цього вам не потрібні якісь додаткові документи.

Ми при складанні календарних планів не закладаємо уроки на святкові дні, а, отже, і ущільнення не проводимо.

Це зрозуміло. Просто часто користуються готовим складеним к.п., де вся кількість уроків відповідно до програми. Якщо це 105 уроків за програмою, то, звісно, всю цю кількість уроків нереально провести. Тому фактична кількість уроків завжди відрізнятиметься від програмової, ну, принаймні, майже завжди.

От тому вчитель і має складати власний календарний план.

Дякую за відповіді. Це зрозуміло. Але у нашій школі було 2 тижні канікул. І тепер треба це все правильно записати. Директор вважає, що потрібно об’єднати теми уроків і записати як один урок. А ЗНВР, що теми записуємо окремих колонках, але під однією датою. Але постає питання, а як з нумерацією бути?

Ідея завуча реалізується таким чином: там де оцінки записуємо одну дату; там де зміст - нумерація наскрізна, там де дата - коса лінія на два уроки (дріб) в чисельних - день, в знаменнику - місяць; зміст уроку - кожен рядок - своя тема, контрольні не об’єднуємо з іншими темами. Перед номерами ставимо фігурну дужку на два уроки тим самим показуємо об’єднання.
Отже, з лівого боку - одна дата, з лівого - два номери, перед ними фігурна дужка, дата записується на два рядки, в першому - число, в другому - місяць.

2 Симпатії