Свідоцтво про ПЗСО після 2 курсу коледжу

Це питання вже тут порушувалося неодноразово. Зіткнулися з повною бездіяльністю коледжу щодо видачі свідоцтва про ПЗСО після 2 курсу коледжу. Станом на 29.06 вони ще навіть не замовлені і не відомо коли будуть. Складається враження, що затягують з замовленням спеціально, щоб не встигли вступити до ВНЗ. Заяву на відрахування написали, щоб видали хоча б академічну довідку, за якою приймальна комісія ВНЗ погодилася порахувати середній бал атестату. Що робити далі і як вплинути на керівництво коледжу? Чи є терміни розгляду заяви про відрахування і видачі документів на руки? 7.06 потрібно прибути у ВНЗ на творчий конкурс з атестатом, а його на той момент, напевно, ще не буде.

Вопрос №5

Звернулася щодо даної ситуації в Управління освіти і науки. Адміністрацією коледжу була надана відповідь зовсім інакшого змісту: свідоцтва вже замовлені, затримка з вини тих, хто друкує. На прохання надати хоча б номер і серію свідоцтва, щоб мати можливість зареєструватися в електронному кабінеті вступника, в коледжі відповіли, що вони на перед не присвоюються, що так робиться тільки з дипломами. Чи правда це і чи є якісь способи перевірити чи замовлені свідоцтва?

Маємо аналогічну ситуацію. Не можемо забрати свідоцтво про ПЗСО та взяти участь у вступній кампанії. Сьогодні підійшли до адміністрації (директора коледжа з письмовою заявою терміново видати атестат). Сказали, що залишайте заяву. Ми стали вимагати, щоб зареєстрували як вхідні заяву. Відмовили. Сказали, що приведемо 2х “понятих” та зафіксуємо факт відмови. Зареєстрували, але дуже налякалися. Далі ми набрали гарячу лінію МОН - 0444814766 та повідомили, що має місце порушення Закону про освіту. Вони записали звернення. Сказали, що за це навчальний заклад можуть позбавити ліцензії. Через годину нам передзвонили з Державного відділу контролю якості освіти та сказали, що питання на контролі, вони телефонували до дирекції коледжу. Після цього тон дирекції змінився - нам обіцяють, що все встигнуть і просять вибачення. Сподіваємось, що зможемо вступати і справа не закінчиться судом. Вам успіхів!

1 Симпатія

Дякую. Завтра теж зателефоную за цим номером. Дивує, що мені і для працівника Управління говорять зовсім різні речі. Виходить моє слово проти їхнього і винна третя сторона - друкарня і бюрократична тяганина. Під кінець робочого дня зателефонували і повідомили, що наказ про відрахування вже підписаний і академічна довідка готова. Про атестат поки що мовчать.Тепер хвилююся, що ми дійсно не наполягли, щоб заяву про видачу атестату зареєстрували. І якби був атестат, то не потрібна була б ця довідка і можна було б все вирішити без відрахування.
Але письмове звернення в Управлінні освіти ми все ж таки зареєстрували.
Сподіваюся, що до суду і в нас не дійде, бо ,завели’’ конкретно.
Вам удачі при вступі!

І все ж таки лишається актуальним питання чи можна якось перевірити, що атестати дійсно замовлені і чи можна взнати номер атестату раніше за друк?