Атестація на "спеціаліст першої категорії"

Вітаю! Чи можливо атестуватися із катерогії «спеціаліст» на «спеціаліст 1-ї категорії» маючи педагогічний стаж - 2 роки, 2-й ступінь вищої освіти (магістерський), посада - практичний психолог? Маю в співавторстві монографію та декілька опублікованих тез на науково-практичних конференціях. Дякую!

Ні, не можна. Атестація здійснюється послідовно.

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, у 2019 р. я атестувалася як вчитель трудового навчання і отримала ІІ категорію, у вересні 2019 р. мені дали години основи здоров’я по категорії “спеціаліст”, в жовтні 2020р. в інституті післядипломної освіти пройшла онлайн-курс “Вчимося жити разом” 30 академічних годин, чи цього вистачає, щоб по основи здоров’я присвоїли ІІ категорію?
І ще одне питання. В типовому положені є пункт, про те, що вчитель який є переможцем конкурсів, може атестуватися без дотримання послідовності. Якщо я є переможцем обласного етапу “Учитель року 2021” і учасником всеукраїнського конкурсу “Учитель року 2021” чи можу я атестуватися не на І категорію, а відразу на вищу?

  1. Якщо ви пройшли курси з основ здоров’я, то вам мають нараховувати зарплату по категорії, присвоєній з основного предмета з дня отримання свідоцтва про підвищення кваліфікації . Категорія не присвоюється з кожного предмета окремо.
  2. Ви не можете атестуватися відразу на вищу категорію. Таке право мають лише переможці Всеукраїнського туру конкурсу ,Вчитель року’’.

Щиро дякую за відповідь!

Підійшла до завуча, вона сказала, що в вересні займеться цим