Атестація педагогічного працівника, як правильно?

Доброго вечора! Колеги, допоможіть будь ласка розібратись хто компетентний у цьому питанні. Бо я якщо чесно не дуже розумію. Після прийняття на роботу через два роки, атестувалась позачергово на 2 категорію, як вчитель початкових класів. Курси на той час не пройшла так як не було стажу 5 років. Зараз буде вже 6 стажу і дозволили мені атестуватиму знову позачергово на 1 категорію як вчитель початкових класів. Але через брак годин цього року виділили мені уроки англійської мови у початкових класах ( маю в дипломі зазначену англ мову як додаткову спеціалізацію) і трудове навчання у 3-4 класах. І зараз вже потрібно курси підвищення кваліфікації. На які курси мені потрібно іти? Керівництво питаю але відповіді ще не дочекалась! Невже мені потрібно іти на курси англ мови? Я ж атестують як вчитель початкових класів. Чесно, я заплуталась! Будь ласка хто може, допоможіть із відповіддю! Дуже чекаю, дякую!

На курси вчителів початкових класів. Атестуєтеся як вчитель початкових класів. Вчитель початкових класів має право читати всі уроки в класі, англійську мову в тому числі. Це право йому дає диплом.

Зараз таких курсів немає мені щось таке говорили. Зараз по класах ідуть на НУШ. Майже всіх класних керівників по класах відправляли вже. А я ще не була ніде так як не класний керівник…

Якщо ви проходили регіональні тренінги НУШ, едеру, регіональні тренінги НУШ з англійської для початкових та онлайн курс для вчителів англійської в початкових класах, то вам взагалі нічого не треба проходити більше. Ви проходили це чи щось із цього?

Це не правильний підхід. Мали пройти всі, хто причетний до початкових класів. Не знаю, хто таке міг сказати. Навіть вихователі ГПД і ті проходять, бо не зможуть заміняти. Я про курси НУШ.
Якщо є можливість, нехай вас внесуть, а це зобов’зані були зробити, в списки.

Проходила тільки регіональні тренінги з англ мови, онлайн курс з англ мови маю сертифікат. На рахунок початкових класів то тільки онлайн ЕдЕру. А от регіональних тренінгів по НУШ на проходила. Питала, але казали не треба. Я думала то всім треба хто в початковій ланці працює. Але спочатку класних керівників відправляли.

Курси в ОІППО є всі. Хто вам дає таку інформацію?

Ви правильно думали і вам вони точно треба, ну, це щоб не їхати в обласний центр. Отже, з англійської у вас курси, виявляється, є. Вас тільки треба добре розпитати. Спробуйте ще вирішити, якщо вони ще є, з очними по НУШ для початкових. Тоді все буде ок.

Так лише в кого питати? Керівник не в курсі. Взагалі казав іти в обласний центр проходити курси з англ мови. Я просто не розумію таке, є ж люди відповідальні за курси. Я так розумію повинен з району прийти наказ хто має іти. А не сам вчитель для себе має виясняти і не розуміти куди і коли має іти. Чесно, трохи розчарована.

Дякую вам вам відповідь!

Має все це знати і направляти на курси адміністрація закладу. Повторюся: курси з англійської у вас є. З початковими - треба щось вирішувати.

Чи мають право керівник відділу освіти, керівник методичного кабінету, методист української мови, методист початкових класів моніторити знання учнів 1-2 класів та побувати на уроках тих вчителів, що атестуються і моніторити знання учнів? Обіцяють це зробити в найближчий час.

Ні, не мають права. Всі функції контролю і перевірок з них знято. Чим вони керуватимуться, мені не зрозуміло. Можете про це в них запитати. До вас на урок може прийти керівник закладу, заступник та супервізор. Але не з метою контролю, а з метою допомоги. Приходити на уроки до вчителів, які атестуються і не тільки, - це не компетенція відділу освіти. Як перевірити знання в 1 чи другому класі… Совок якийсь. Ви маєте повне право просто не пустити їх в клас.

Члени районної атестаційної комісії (методисти) можуть прийти на урок до вчителя, який атестується на вищу категорію. Щодо моніторингу знань учнів 1-2 класів цими особами, то погоджуюсь, що це - повна дурня.

Мають право, якщо атестуєтесь районною атестаційною комісією

на кого атестуєтесь, на ті курси і їдете!!!якщо атестуєтесь на вч.англ.мови, їдете на курси з англійської мови і т.д.

Атестуватися вчитель може лише з одного предмета. А от курси йому треба пройти з усіх, які читає. Вчитель початкових класів може читати всі предмети у своєму класі і курси проходить як вчитель початкових класів

1 Вподобання