Комп'ютер неправильно перевірив бланк А ЗНО математика

Після отримання результату зно я звернув увагу ,що комп’ютер в останньому 29-ому завданні бланку А неправильно зарахував число:замість 12 воно зафіксувало 72.Чи можна подати апеляцію лише на бланк А?
Може вставити лише 1 скрін

Ось картка результату

Ви не можете обирати, який бланк або завдання вам потрібно перевірити. Подавайте апеляцію і 3 живі людини перевірять всі бланки.

Якщо подасте апеляцію, буде повторна перевірка всієї роботи. На один бланк або на окремі завдання апеляцію подати не можна. Ви спробуйте самостійно або з допомогою свого вчителя оцінити, як вам перевірили бланк Б - практично не буває такого, щоб там завищували бали - а отже навряд чи знизять на апеляції. Хоча певний ризик є, тому спробуйте об‘єктивно оцінити.
Що стосується бланка А (завдання 29), то вам додадуть за нього бали - навіть не сумнівайтеся. До того ж, скріни чіткі і видно, що то 12, а не 72. У нас була подібна ситуація в 2019 році (також з 29-м завданням, доречі) - комп‘ютер теж неправильно розпізнав цифру. На апеляції за це завдання нарахували 2 бали, а бланк Б був оцінений без змін. В підсумку +2 бали до ЗНО.
P.s. Ви правильно зробили всі завдання в бланку А! :+1:

1 Вподобання

Дуже вам вдячний за змістовну відповідь! Подам-таки апеляцію,навіть у випадку зниження балів у бланку Б,при зарахуванні 29 завдання результат не зміниться.Ще раз дякую за відповідь!

1 Вподобання

Погоджуюся. Приблизно так розмірковував і мій син, коли приймав рішення про подання апеляції на математику. Навіть був присутній на засіданні комісії)) І все склалося добре.
Судячи з ваших скрін-копій навіть лише бланку А, думаю що ви отримали високий бал з математики. 190+ це точно. У нас також так було :slight_smile: Але все одно подавали апеляцію, тому що була явна помилка комп‘ютерної перевірки і це було прикро.
До того ж, якщо будете подавати заяви на вступ з профільною математикою (з коефіцієнтом 0.5), то в разі позитивного рішення апеляційної комісії у вас може бути +1 бал до конкурсного. А це для вступу на бюджет на популярні спеціальності в топові виші дуууже багато - там навіть 0.05 бала мають значення.
Бажаю вам удачі! І щоб все склалося добре і з апеляцією, і з вступом!

1 Вподобання

Щиро вдячний за такі слова,я вже справді не боюсь подавати на апеляцію,хоча були деякі сумніви спочатку)Я дійсно планую вступати до університету на факультет,де коефіцієнт математики для конкурсного балу 0.5,тому важливо не втрачати бали через такі ось помилки.Сподіваюсь,ваш син потрапив до престижного вишу й на бажану спеціальність.Так чи інакше, він має дуже чуйну й небайдужу маму)

Так, звісно :slight_smile:
… Дякую)))