Контракт директрора

Добрий день.
За законом про середню освіту, директорів шкіл, які працюють за безстроковими договорами, засновники закладів мають до 1 липня перевести на строкові контракти без проведення конкурсу. Контракти на 1 рік для тих, хто отримують пенсію за віком.
Договір старим засновником з директором пенсійного віку був підписаний не 1 липня, а 1 ЖОВТНЯ.
Новостворений відділ освіти хоче проводити у серпні конкурс. Але проблема. Старий директор відмовляється писати заяву на звільнення. І твердить у нього договір до 1 жовтня.
Як бути::::??? На чиєму боці закон?

До 1 жовтня проводите конкурс, з 2 жовтня новий директор приступає до виконання обов’язків. Пам’ятайте, що конкурс треба оголосити за два місяці.

У цього директора-несіонера затерифіковано 9 год.
Контракт закінчився 1 жовтня. Заява написана.Призначений новий керівник.

Чи має право новий керівник не продовжувати з ним контракт з 2 жовтня? Чи потрібно чекати до 1 липня?

Ні. Контракт був до 1 жовтня. Далі ніяких зобов’язань.

1.Як це юридично обгрунтувати щоб обійтись без суду?

2.Якщо години затирифіковано на нього, це не пролема?

Як у директора, у нього закінчився строковий договір. Якщо ви протарифікували його годинами, то він вважається на безстроковому трудовому договорі. Спочатку треба заключити строковий договір, а так без порушень трудової дисципліни ви не звільните. Найкраще це треба було робити влітку.

1 Симпатія

Директор на педраді сказав, щоб учнів 5-11 класів на уроках не відпускали вчителі в туалет і не дозволяли їм пити воду на уроках. Як правильно виконати цю вказівку вчителеві, щоб не порушити прав дитини?