Мінімальне педагогічне навантаження для зарахування педстажу

Доброго вечора! Вчитель німецької мови(стаж 27 років),залишилася зовсім без годин з предмету за спеціальністю (випустився останній “німецький клас”,решта вже давно перейшли на англійську),викладаю різні предмети-обр.мистецтво, креслення, основи здоров’я, але це всього 7 год. Скористатися пенсією за вислугу років не маю можливості, бо її немає вже з 25 років,а до 30 ще треба доробити. Наступна атестація у 2025 році-як мені атестуватися, якщо немає жодної години з предмету за спеціальністю? І чи зараховуватиметься взагалі таке навантаження(7 год.+0,5ст.бібліотекаря,який взагалі не є педпрацівником)до повного педстажу за рік?

Стаж зараховуватиметься. Пройдіть курси з предметів, які читаєте і атестуйтеся по одному з них.

Укладають контракт з вчителем пенсіонером. Але години з предметів які викладала (математика і образотворче мистецтво) і на які мала наказ виставляють на вакансію (за словами директора). По цих предметах я пройшла курси в цьому році. Дають уроки фізики - 14 год. (наказ на фізику не мала). Курси в цьому році з фізики ще не проходила. Чи правомірні дії директора?