Вчителі-чорнобильці

Мені 53 роки. Маю пенсію відповідно до ЗУ “Про захист…на ЧАЕС” зі зниженням пенсійного віку. В минулому році було розяснення, що чорнобильці не підлягають переведенню на строковий договір, так як не досягли пенсійного віку 6о років. В цьому році директор Квітневого ОНЗ відправляє мене на строковий договір, так як я пенсіонерка за віком, посилаючись на юриста ЖОІППО , яка в свою чергу посилається на коментар Гриба… Профспілка дала офіційне розяснення, що ми не підлягаєм переведенню, так я не досягли пенсійного віку, відповідно до Закону. На що відповідь директора була, що профспілка завжди захищає працівника. Допоможіть вирішить питання. Працюю і живу в селі і в 53 роки, маючи чоловіка-інваліда ІІ кат я не знайду роботу. По Попільнянскому району і в Житомирі чорнобильців не чіпають. Виходить"Тут граємо, тут не граємо, тут рибу завертаємо…"

Всі вчителі-пенсіонери, які отримують пенсію за віком, мали бути переведені на строковий договір, незалежно від того скільки їм років. На контракт не можуть бути переведені тільки пенсіонери, які отримують пенсію по інвалідності.

Не всі, а ті, які досягли пенсійного віку.