Кар'єра для освітян у сфері позашкільної освіти

Кар’єрні можливості для освітян та освітній грант для підлітків у сфері креативних технологій. Прошу про вашу допомогу у поширенні важливої інформації.

Центр креативних технологій TUMO Kyiv шукає сучасних освітян для побудови кар’єри в нашому Центрі. TUMO - це абсолютно новий підхід до навчання, без ієрархії, оцінювання, зі стосунками “рівний-рівний”, з індивідуальним підходом, що побудований на цінності індивідуальності та розвитку практичних навичок.
Якщо такий підхід до навчального процесу, відгукується вам, то чекаємо вас у TUMO!
Ми не шукаємо класичних вчителів, ми шукаємо коучей, наставників, які стануть підтримкою, натхненням та опорою для наших студентів.

Детальна інформація про розвиток кар’єри у TUMO тут: Вакансія Коуч в TUMO Kyiv

А коротко:

  • Досвід та відмінні навички роботи з підлітками
  • Готовність розвивати творчість, аналітичне мислення та ініціативу, а також комунікативні навички, навички командної роботи та дослідницькі здібності
  • Досвід роботи в одній з перерахованих навчальних сфер або підтвердженні знання та навички у них: анімація, 3D-моделювання, програмування, робототехніка, кіновиробництво, графічний дизайн, музичний продакшн та розробка ігор.
  • Відмінні комунікативні навички, включно з письмовим спілкуванням та публічною презентацією
    Мова: українська (вільно), англійська (середній та вище)

Ми будемо раді бачити ваші резюме, а також будемо вдячні за поширення цієї інформації серед, кому вона може бути цікава та корисна