Вступ в ВУЗ після 2-го курсу коледжа

Підкажіть будь ласка, якщо я подав заяви на вступні випробування у декілька вузів, але не зможу з’явитись на одному з двох іспитів в одному вузі і також на одному з двох іспитів в другому вузі, як я можу скасувати ці заяви? І якщо в мене буде вказано, що я був відсутній, мені система заблокує можливість зареєструватись на вступні випробування у ті сами вищі навчальні заклади на інші дати чи все буде добре? Бо мені сказали, що можливе таке, що заблокується можливість через те, що я не з’явлюсь на іспиті

Подзвоніть і запитайте у приймальній комісії, а не на форумі

1 Вподобання

В 2024 році я прагну відрахуватись після 2 курсу фахового коледжу та вступити до ВНЗ, постає низка питань. Який освітній ступінь після цього я буду мати чи буду мати взагалі, та скільки екзаменів мені доведеться складати? Про вступні зрозуміло само собою, проте якщо буде ДПА, то його доведеться складати разом із НМТ чи результати НМТ вже будуть включати в себе ДПА, проясніть та виправте будь ласка.

Якщо Ви вступали в коледж після 9 класу, то отримаєте повну загальну середню освіту (так само, як після 11 класу). І вступатимете так само, як і всі випускники 11 класу на базі пзсо. Дпа здається у формі зно (ну або нмт). Просто за один предмет Ви отримаєте оцінку і за 12 бальною шкалою (для атестату) і за 200 бальною (для вступу)

1 Вподобання

Добрий день! Підскажіть, будь-ласка, якщо в 2024 році складати НМТ після 2 курсу колледжа чи буде він дійсний для вступу до ВНЗ після 4 курсу колледжа?

зазвичай так. але умови вступу на 2026 рік будуть затверджені в жовтні 2025 року (саме там все й буде вказано)

4 Вподобання

Добрий день, я зараз на 2 курсі коледжу. В кінці цього курсу хочу поступати в військову академію. Дуже боюсь що не випустять з коледжу, і в якому випадку це може стати ?