Академ Заборгованість

Якщо атестований перший семестр але не атестований другий то чи можливо злетіти на контракт?

Такого не буває, щоб була академічна заборгованість за перший семестр і студент продовжував складати екзамени і заліки в другому семестрі, третьому ітд. Вас просто не допустять до сесії в другому семестрі, поки ви не ліквідуєте заборгованість за перший. Зазвичай так. Ставляться якісь строки ліквідації заборгованості, але не більше, ніж до наступної сесії.
Якщо не сдасте, то вас не на контракт переведуть, а відрахують з університету. А потім, коли все поздаєте, то зможете поновитися, але виключно на контракт. І то, при певних умовах. А на ваше бюджетне місце когось переведуть із пільговиків або відмінників-контрактників. Тому краще до початку семестрового контролю всі попередні борги ліквідувати.

У вашому першому повідомленні було, що НЕ атестований за перший семестр і атестований за другий)) А такого не буває…
А зараз вже виправили. Чудово! :wink: Розглядаємо варіанти…
Так от: студент, атестований за перший семестр - молодець, сесію склав. За перший семестр склав… І продовжує далі навчатися і складати все, згідно навчального плану.
Якщо не буде атестований за другий семестр - то не «злетить на контракт», а «вилетить» з університету :)) Тобто ще швидше, ніж в першому випадку. Тому що на контракті також треба, щоб всі предмети були здані. Може цей студент потім і поновиться на контракт, але якщо це не перший курс.
Загалом, минулі «заслуги» атестації за попередні семестри ніяким чином не впливають на подальші атестації в наступних семестрах і не надають привілеїв. Навіть, якщо це один предмет, який вивчається два семестри. Кожний семестр - новий battle :wink: