Як дізнатися про свою заробіну плату?

Доброго дня! Після приєднання до ОТГ припинили видавати розрахункові листи(табульки),посилаючись на те,що немає відповідної програми. Підкажіть як я можу дізнатись скільки та за що мені нараховують. Директор відправляє до бухгалтера,а у бухгалтера немає часу для пояснення. Дякую!

Якщо маєте електронний цифровий підпис (+ ніби клієнти Приват24 можуть самостійно зробити такий підпис), то можна дізнатися “грязну” зарплату на сайті пенсійного фонду України. Але розшифровки там не буде.

В табелі, який подається в бухгалтерію щомісяця адміністрацією, є все.

1 Вподобання

Та ж сама історія, скільки і за що платиться - не знаємо. У ОТГ кажуть, що на закупівлю програми коштів немає. Навіть директор школи не може нічого вияснити. Їй така ж сама відповідь . Може, хто зможе дати відповідь?

Дивіться попередню відповідь.
Всі нарахування є в табелі. Заберіть податки і буде ваша сума до видачі

Так “до видачі” знаємо. Проте невідомо, чи платиться та скільки саме за стаж, за перевірку зошитів, за категорії відповідно до ставки і т.д., конкретних сум немає

Порада: зверніться з письмовим зверненням у відділ освіти. Можна колективно. Вам нададуть інформацію.
За стаж не може платитися менше, ніж це передбачено Законом ,Про повну загальну середню освіту’’ відповідно до відпрацьованого педагогічного стажу.
Розмір ставки є в табелі. Директор не може це не знати.
Окрім усього іншого, кожен може порахувати свою зарплату по тарифікації, там є все, навіть сума до видачі. І за стаж, і за престижність, і за зошити, за уроки, кабінет…
Тарифікація в директора.

1 Вподобання

Дякую за пораду, може що і узнаю.