Оплата праці вчителя початкових класів

Добрий день. Прохання роз‘яснити таке питання щодо оплати праці педагогічному працівнику. Буду дуже вдячна.
За посадою вчитель початкових класів, пройшла курси підвищення кваліфікації і в 2021 році атестувалась на вищу категорію. У 2020 році була ще довантажена годинами музичного мистецтва, пройшла відповідно курси підвищення кваліфікації. Чи можна здійснювати оплату за 3 години музичного мистецтва у 5-7 класах після проходження курсів по вищій категорії? (Відповідно до пункту 3.25 Положення про атестацію).

Не можна, а треба плати саме по вищій категорії, відповідно до пункту Типового положення

1 Симпатія