Щодо застосування категорії

Добрий день. Буду вдячна за роз’яснення. Викладаю в ЗВО та коледжі при ньому, маю науковий ступінь, а також є вчителем вищої категорії (вчитель економіки). Викладаю дисципліни фінансово-економічного спрямування, окремі англійською мовою. Однак, за першою спеціальністю я вчитель англійської мови та зарубіжної літератури, далі продовжила освіту, закінчила економічний факультет за напрямом “фінанси” і всі наукові здобутки саме по цій стежці. Запрошують на роботу (кілька годин) в загальноосвітній заклад, але вчителем англійської мови. Якщо мене теоретично зацікавить такий досвід, виникають кілька питань. Освіта відповідна є. Але стажу викладання саме англійської мови по факту немає, хоча є непогана база викладання фінансових дисциплін англійською, в тому числі студентам-іноземцям. Чи, за таких обставин, я зможу працювати вчителем англійської тільки як початківець, тобто спеціаліст? Чи, все таки, вища категорія вчителя економіки може бути застосована та прирівняна для викладання геть іншого профілю дисциплін? Спасибі.

Оплата буде по вищій категорії, а от доплати за науковий ступінь не буде.

1 Вподобання

Щиро дякую за відповідь. Тобто, якщо вчитель володіє вищою категорією з певного предмету (чи предметів), він може викладати, маючи відповідну освіту, предмети іншого профілю, з яких має нижчу категорію (чи взагалі не атестувався) і розраховувати на оплату відповідно вищій категорії. Сподіваюсь, все правильно зрозуміла . Ще раз дякую за роз’яснення.

1 Вподобання

У вашому випадку так

1 Вподобання