Перехід на дистанційне навчання

Добрий день! У школі стрімке зростання захворюваності на covid (8 чоловік), на які документи посилатися, щоб перевести школу на дистанційне навчання). Дякую!

Постанова головного державного санітарного лікаря України #50, по ній треба дивитися! Все залежить від кількості працівників в навчальному закладі)

Дуже дякую! Спробую проштудувати)
Кількість працівників в закладі трохи більше ніж 50 осіб

Постанова №50 втратила чинність. Наразі діє Постанова “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” № 4 від 23.04.2021.

Велике дякую за уточнення, але ж в цій постанові , також само, як і у попередній, яка втратила чинність, прописані загальні принципи організації навчального процесу під час карантину, про зменшення педнавантаження немає ніякого розділу!

В учня важкий перелом ноги. Знаходиться вдома на довготривалому лікуванні. Директорка написала мені як класному керівникові так: “Із 21.01. він навчається дистанційно( але це не індивідуальна форма!!!). Ми приєднуємо його на свій урок, він слухає, навчається, а виконані завдання/ тести завантажує на клас рум!” Будь ласка, поясніть чи його приєднувати на урок онлайн під час проведення уроку з учнями в очному режимі. Де вести облік його відвідування і навчальних досягнень: у класному журналі чи для цього заводиться окремий журнал. І ще, будь ласка, напишіть чи потрібен наказ на основі якого цей учень буде навчатися на дистанційній формі навчання. Тому що директорка каже, що вона нічого писати не буде. Дайте, будь ласка, відповідь. Дякую!