Початкова школа

Я працюю за концепцією НУШ-2 на Львівщині,2 клас.Чи можу я викладати основи християнської етики в своєму класі,проатестована як вчитель поч. класів?
Бо в школі є вчитель христ.етики,яка проатестована, як вчитель християнської етики, і вона вважає,що тільки вона має право викладати цей предмет,бо є наказ по школі на неї.Ще питання…Чому мою додаткову годину забирають на предмет основи христ етики?Це ж факультатив чи гурток мав би бути!?
Чи можна пройти курси по цьому предмету і вчити учнів?

Вчитель початкових класів має право викладати всі предмети в своєму класі. Курс християнської етики вводиться за письмовою заявою всіх батьків. Батьки та вчитель можуть порушити питання про спрямування вільної години на інший предмет, наприклад, навчання грамоти, щоб було 4 мови та 4 читання, або на математику, щоб було 5 годин, або на іноземної, щоб було 3 години. При цьому, навіть коли християнська етика запроваджується в початковій школі, то варто, щоб її викладав класовод, адже на нього покладається морально-етичне виховання.

1 Вподобання

Доброго дня!!!в мене таке запитання::я закінчила 2роки назад Бакалавра спеціальність Дошкільна освіта,працюю вихователем,а зараз закінчую в грудні 2021р. Магістра спеціальність Початкова Освіта,хочу з 1 вересня перевестися з вихователя на вчителя початкових класів та взяти 1клас,чи можно так???які документи потрібні???можливо в кого є наказ стосовно цього

Так можна, зверніться до школи.

Доброго дня! Чи не могли б ви відповісти на ряд запитань. Я пишу дипломну роботу, мені важлива ваша думка.
Що впливає на мотивацію учнів початкової школи?
Які вам відомі шляхи вирішення проблеми відсутності мотивації?
ЧИ впливає використання компютерних технологій на мотивацію учнів?
Чи впливає різноманітність діяльностей та проведення заняття на мотивацію?
Який метод мотивації є найбільш дієвим в роботі з учнями початкової школи?
Які чиники можуть спричинити відсутність мотивації?