Зміна спеціальності

Навчаюся на другому курсі у вузі на контрактній формі. Маю намір змінити спеціальність. Власне, заново пройти процедуру подання документів та поступити на перший курс, а не перевестись. Планую подавати на бюджет. Хочу уточнити деякі моменти:

  1. Чи зможу я використати сертифікат ЗНО 2019 року?
  2. Чи існують якісь підводні камені зі сторони вузу (наприклад, неможливо забрати документи)? Чи можуть виникнути якісь проблеми, якщо я хочу змінити спеціальність в межах одного вузу?

Сертифікат 2019 буде дійсним в цьому році - тож зможете його використати для вступу.
Документи вам мають віддати, якщо напишете заяву на відрахування і буде наказ про ваше відрахування. Але тут все може бути не так швидко, як того б хотілося. До того ж, після отримання рекомендації на бюджет, зазвичай дають не більше 5 днів на те, щоб подати оригінали.
Якщо хочете дочекатись результатів вступу, а потім відраховуватись, то доведеться проявити неабияку швидкість, і не тільки вам. Якщо всеодно вирішили відраховуватись, то можете писати заяву і забирати документи відразу після сесії. І візьміть академічну довідку - можливо на новому місці вам зарахують деякі предмети типу української, іноземної, фізкультури ітд.
Можете вступати на іншу спеціальність хоч в той самий виш, хоч в інший - ніяких проблем, це не забороняється.