Як налагодити дисципліну в некерованому 2 класі?

Доброго дня,підкажіть будь ласка як бути. Працюю вчителем 15 років. Цього року стикнулася з надзвичайно важким класом. В класі 24 учні,їх класовод досвідчена,дуже мудра вчителька,її уроки завжди цікаві і різноманітні,її класи одні з найкращих приходять в старшу школу,але… Минулого року взяла 1 клас,вона приходила з уроків на перерву “мокра”,руки тремтять,говорити ні про що не має бажання,був час що батьки ходили на уроки,щоб хоч якось допомогти їй провести урок. Закінчилося це все інфарктом (їй 46 років). Я в цьому класі маю уроки англійської мови,я ще такого не бачила. Учнів зацікавити не реально і не можливо,вони не чують,не бачуть і не реагують НІ НА ЩО, коли я їм сказала що діток,які не слухають вчителя,можуть перевести в більш строгу школу,то учні відповідають,що нам в дома говорять щоб вчителів не боятися бо вони тільки лякають щоб ми сиділи тихо. З 24 учнів є 5 учнів які хочуть щось почути і знати ,але в такій атмосфері і ці 5 нічого не чують. За майже рік цей клас не вивчив абсолютно НІЧОГО!!! Для мене це важко прийняти,так як ,до прикладу,в 1 класі діти засвоїли 80 % програми,є чудові результати. Піднімала це питання перед вчителями та дирекцією це питання,сказали не лізь до батьків і до дітей,бо як вони полізуть до нас,то буде не з медом. От як вчинити правильно,це ж лише 2 клас,а що буде в 5???

https://nus.org.ua/articles/10-vchytelskyh-pryjomiv-shhob-nalagodyty-dystsyplinu-v-klasi/
Можливо, ця інформація допоможе!