Визнання диплома іншої держави про перепідготовку педагогічного працівника

Добрий день. За першою освітою я - вчитель російської мови та літератури, за другою - практичний психолог. Загальний педагогічний стаж - 37 років, більшу частину з яких працювала на посаді практичного психолога загальноосвітньої школи, маю вищу кваліфікаційну категорію практичного психолога. Зараз працюю асистентом учителя інклюзивного класу та веду корекційно-розвиткові заняття з дітьми з особливими освітніми потребами як практичний психолог та учитель - дефектолог, пройшовши курсову перепідготовку для вчителів - дефектологів в Київському інституті післядипломної освіти при університеті імені Бориса Грінченка. Дистанційно провчилася за програмою "Спеціальна (дефектологічна) освіта в Московському національному інституті додаткової освіти та професійного навчання, здала іспити і 05 квітня 2021 року отримала ДИПЛОМ державного зразка про професійну перепідготовку з присвоєнням кваліфікації “педагог- дефектолог”. На жаль, в Україні немає дистанційного навчання для перепідготовки фахівців спеціальної освіти, тому я використала цей шанс для підвищення свого професійного рівня як дефектолога. Моє ЗАПИТАННЯ: чи визнається диплом ІНШОЇ ДЖЕРЖАВИ про перепідготовку в Україні?