Строковий трудовий договір

Доброго дня
Потрібна допомога у вирішенні наступного питання
На посаді вчителя початкових класів працює людина, яка пішла у відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами (лікарняний). На її місце прийняла на роботу нового працівника за строковим трудовим договором на час відпустки основного працівника в зв’язку з вагітністю та пологами (із 01.03.2021 до 19.04.2021).
Далі термін дії договору може бути продовжений на період відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до дня фактичного виходу на роботу основного працівника.
Але основний працівник написала заяву на основну щорічну відпустку тривалістю 35 календарних днів (із 20.04.2021 до 27.05.2021), яку хоче взяти перед відпусткою для догляду за дитиною до 3 років (із 28.05.2021- 02.02.2024).
Як мені бути із новим працівником ? Чи повинна я її звільнити 19.04.2021, а потім знову взяти 28.05.2021 за новим строковим договором (адже вона продовжуватиме бути класним керівником і викладати у 1 класі, як і раніше) ? Чи можу я продовжити дію строкового договору на період щорічної відпустки основного працівника ?
Дякую

Так, право працівниці взяти частину основної відпустки, до речі, вона може взяти всю відпустку в розмірі 56 к.дн.(чому лише 35?), не перекреслює права працівника, якого ви прийняли, працювати за строковим договором в цей час.

35 календарних днів, тому що із 03.09.
Якщо залишити нового працівника на строковому договорі, то на 1 посаді будуть працювати 2 людини. Хіба це не порушення? Як правило, якщо людина у відпустці, то іншій платимо по заміні

  1. Для педагогічних працівників нема різниці, з якого числа вони працюють. Ненадання відпустки повної тривалості неправомірне. Дайте людині те, що їй належить.
    https://www.google.com/amp/s/buhgalter.com.ua/news/kadrova-sprava/shchorichna-osnovna-vidpustka-odrazu-pislya-dekretu-chi-maye-pravo/%3Famp
  2. У вас і так дві людини працюють на одній посаді.
    Ви не зможете дати їй заміну, якщо вона у вас не працюватиме.