Атестація, чи правомірні дії

Доброго дня! Допоможіть, будь ласка, роз’яснити ситуацію. 14 років працювала вихователем дитячого садка( педучилище поч.класи + організатор дит.колективу), 1 рік вихователем ГПД, з 2013 року на посаді педагога-організатора. У 2014 році отримую диплом магістра( педагогічна освіта). У 2015 році атестувалася як спеціаліст першої категорії( за порадою методиста). Підкажіть, будь ласка, чи правомірні були дії?

Так, правомірні, відповідно до п.4.8. Типового положення про атестацію

1 Симпатія

Щиро дякую Вам за допомогу!