Заміна та її оплата!

Доброго дня ! Скажіть будь ласка з 1.04 колега пішла на лікарняний з приводу вагітності ( в декретний) мене поставили на місце колеги а саме положили обов’язки педагога організатора та класного керівника . Скажіть будь ласка як здійснюватимеця оплата моєї роботи по цій заміні . ???

Вас мають протарифікувати на час відсутності основного працівника.

Сказали мені, що буду як по заміні . Але ж заміна оплачується не в повному обсязі ,? І плюс класне керівництво чи оплачується по заміні ? А заміна триватиме більше 2 х місяців ! То ж мені робити ?

Я вам відповів. Як класне керівництво може оплачуватись по заміні? І педорг не оплачується по заміні.

1 Вподобання

Класне керівництво по заміні оплачується в повному обсязі (в залежності від стажу сума може трохи відрізнятися від тієї, що отримував ваш попередник). Також повинні виплатити ставку педагога організатора. Плюс, звичайно, з/п за постійними обов’язками.

Дійсно, обов’язки класного керівника покладаються на педагогічного працівника наказом керівника і ніяк не можуть замінятися. Ці обов’язки покладаються щороку на один навчальний рік. Педагога-організатор теж не може замінятися. Керівник має написати наказ на призначення на посаду. Там він може зазначити конкретний термін перебування на цій посаді і причину такого призначення.
Заміняти можна години.

От прочитає людина таке і піде вимагати.

1 Вподобання

Я за свої слова відповідаю. Декілька років був на заміні в різних класах. Завжди через місяць отримував гроші й роздруківку з написом “Заміна класне керівництво”. Людина питала про гроші. Відповідь проста. Будь яка робота повинна оплачуватися й ця також. Якщо грошей не дають, то вони осідають в когось в кишені.

Справа не про гроші і записи в роздруківці, а про оформлення. Трактування: заміна класного керівництва нікчемна, такої просто нема. Тому нема про що сперечатися. Якщо хтось неправильно оформлює, то це не означає, що так правильно і так має бути.

Та ні, про гроші.
“Скажіть будь ласка як здійснюватимеця оплата моєї роботи по цій заміні . ???”

Це неможливо оформити заміною, це не уроки. Доплата за класне керівництво здійснюватиметься відповідно до кваліфікаційної категорії педагогічного працівника у відсотках, встановлених Інструкцією #102