Галузевий коефіцієнт, першочергове зарахування

Підкажіть будь ласка, які умови першочергового зарахування (який коефіцієнт) і яким спеціальностям надається галузевий коефіцієнт за умови приорітету 1,2 у 2021 році?

Условия для первоочередного зачисления описаны в Условиях приема (если коротко - забудьте)
Список специальностей для ГК дан в приложении 2 Условий приема

Если можно поинтересоваться почему забыть🙈. Если першочергове зарахування, то бал умножится на 1,05 или 1,10 просто везде разные данные

“Везде” - это где? :slight_smile:
Вы Условия приема - читали? Там - исходные данные. Все остальные могут только копировать эти данные или вносить ошибки. Но принимать вас будут по вот этим Условиям приема! И их каждый поступающий должен прочитать! От первой буквы - до последней!
Тогда вопросов станет в сотню раз меньше :wink:

Различные сайты про поступление

Еще раз :slight_smile:
“Различные сайты про поступление” - это “на заборе написано” :slight_smile:

Я вам дал ссылку на документ, на котором стоит подпись Министра образования.
Если что-то будет не по этому документу - вы сможете подать в суд на МОН.
Если вы будете поступать по “различным сайтам про поступление” - сможете написать электронное письмо с претензиями хозяину сайта. Он ответит “ой” - и всё.
Понимаете разницу? )
Прочитайте Условия приема по моей ссылке с официального сайта Верховной Рады Украины! Полностью! И тогда вопросы, возникшие после “различных сайтов про поступление”, отпадут почти полностью!
А, вот, вопросы, возникающие после прочтения Условий будут более конкретными и более предметными. “В разделе … пункт … написано … Как это работает с тем, что написано в Законе о высшем образовании?” Я жду от вас вот таких вопросов.
А “различные сайты про поступление”… Мало-ли что хозяину сайта в голову взбредет. Может, он писал свою статью не по документу, а по проекту документа или, вообще, услышал в коридоре от какого-то безымянного чиновника? И это уже не актуально?

2 Вподобання

Вдумливе читання першоджерел, особливо НПА, корисне всім! Бо дійсно, часом виходять публікації, які не відповідають дійсності.

Ось, наприклад, тут Президент підписав закон про звільнення учнів від ДПА – Освіта.UA в абзаці четвертому написано таке: “Таким чином випускники шкіл, які в цьому році не планували вступати до закладів вищої освіти, можуть отримати свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти без складання ЗНО”.

До речі, ця хибна теза широко вкорінилася в головах вступників, батьків, вчителів та експертів, коментаторів, ЗМІ. І якби я довірився цій статті на авторитетному сайті, то накоїв би дурниць і послав би сина здавати непотрібне йому ДПА, яке б він ймовірно завалив, що б “збило” його переможний запал для решти потрібних ЗНО, що залишалось здати.

Але почитав текст закону і все зробив правильно.

Чи ось ще один приклад недостовірної інформації в статті на цьому сайті Особливості вступу на медичні спеціальності в 2021 році – Освіта.UA . В першому абзаці сказано, що для вступу на медичні спеціальності в 2021 році необхідно подати ЗНО з української мови та літератури. Насправді ж відповідно до Про затвердження Умов прийому н... | від 15.10.2020 № 1274 достатньо ЗНО з української мови.

Подскажите ещё пожалуйста, если здавать укр.мову и литературу, в оценку только по укр мове будут входить відкрита відповідь или только власне висловлення?

Ось тут є гарна наочна схема Українська мова / українська мова і література 2021 | Український центр оцінювання якості освіти з відповіддю на Ваше питання.