Створення веб-сайту школи вчителем інформатики

Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи має право адміністрація школи заставляти вчителя інформатики розробляти та підтримувати сайт школи?

2 Симпатії
  1. а що ви хочете? як звучала пропозиція? лише створення чи і заповнення? он є безкоштовні сайти, платформа вже готова. лише унось інформацію. у будь-якому вмпадку це все робота. і ви не зобов"язані на це убивати ваш приватгий час.
  2. Перше, що прийшло у голову: у вас є посадова інструкція? що каже посадова інструкція вчителя інформатики вашої школи? якщо там немає того, що від вас хочуть, то і робить ви того не повинні за просто так, бо у вас є знання для виконання роботи. Це не посадові стосунки зі школою. ви можете на волонтерських засадах зробити його. мені цікаво, як директор проведе наявність сайту по документам. у нього ж теж повинна бути вартість. коли б ту вартість не тримає хтось лівий.
  3. а хто буде адміном сайту? вам пропонують посаду адміна?
    ось перший сайт, що попався, він безкоштовний, на готовій платформі. але його хтось модерує. http://school84.edu.kh.ua/kontakti/
  4. може по освітнім громадським організціям попитати ще “Освіта у законному руслі”
    https://www.facebook.com/groups/1732028773503168/
1 Симпатія

Ні, до вчителя інформатики сайт школи не має жодного відношення. У нас - це справа одного з заступників директора, хоча він учитель інформатики. :slight_smile:

тоді фах у заступника директора лише допомагає поєднати два в одному і є у посадовій інструкціі не як вчителя інформатики, а саме як заступника директора. Якщо автор отримає додаткову оплачувану посаду, то чому б і ні?. головне, щоб не забесплатно.

Підкажіть чи зобов’язаний вчитель інформатики вести шкільний сайт, якщо так, то де це прописано законодавчо.

Учитель інформатики зобов’язаний проводити уроки інформатики.

1 Симпатія

Запропонуйте адміністрації школи запровадити гурток “Сайт школи”. Одні плюси - сайт є та наповнюється, діти вчаться, адміністрація тішиться, вчитель за роботу отримує гроші. В нас так. Два вчителі інформатики сперечались з приводу того, хто вестиме цей гурток. Оголосили конкурс. Переможець отримав право вести гурток.

2 Симпатії

А як бути, якщо директор школи написав наказ про призначення відповідального за сайт закладу, і зазначив що відповідальним є вчитель інформатики.
Ця діяльність, звісно, не опалчається.
Чи є цей наказ взагалі законним?

Ну написав. І що змінюється? А коли вчитель має це робити? Можливо, він це компенсує. Наприклад, місяць додаткової відпустки дасть.

1 Симпатія

в тому то і справа, що в наказі про це нічого не сказано.
А фактично потрібно робити в вільний від роботи час, ще й без відгулів/відпусток/оплати.
І що роботи? писати в листа в департамент? після цього можно одразу звільнятися, так як працювати нормально не дадуть.

Можна сказати, що ви в тому не розбираєтеся

А ще: у школах Києва є точно посада інженера-електронщика. То хай вас на неї оформить
І все буде ок.

1 Симпатія