Створення веб-сайту школи вчителем інформатики

Доброго дня. Скажіть будь-ласка, чи має право адміністрація школи заставляти вчителя інформатики розробляти та підтримувати сайт школи?

1 Симпатія
  1. а що ви хочете? як звучала пропозиція? лише створення чи і заповнення? он є безкоштовні сайти, платформа вже готова. лише унось інформацію. у будь-якому вмпадку це все робота. і ви не зобов"язані на це убивати ваш приватгий час.
  2. Перше, що прийшло у голову: у вас є посадова інструкція? що каже посадова інструкція вчителя інформатики вашої школи? якщо там немає того, що від вас хочуть, то і робить ви того не повинні за просто так, бо у вас є знання для виконання роботи. Це не посадові стосунки зі школою. ви можете на волонтерських засадах зробити його. мені цікаво, як директор проведе наявність сайту по документам. у нього ж теж повинна бути вартість. коли б ту вартість не тримає хтось лівий.
  3. а хто буде адміном сайту? вам пропонують посаду адміна?
    ось перший сайт, що попався, він безкоштовний, на готовій платформі. але його хтось модерує. http://school84.edu.kh.ua/kontakti/
  4. може по освітнім громадським організціям попитати ще “Освіта у законному руслі”
    https://www.facebook.com/groups/1732028773503168/

Ні, до вчителя інформатики сайт школи не має жодного відношення. У нас - це справа одного з заступників директора, хоча він учитель інформатики. :slight_smile:

тоді фах у заступника директора лише допомагає поєднати два в одному і є у посадовій інструкціі не як вчителя інформатики, а саме як заступника директора. Якщо автор отримає додаткову оплачувану посаду, то чому б і ні?. головне, щоб не забесплатно.