Атестація практичних психологів

Доброго дня! На яку категорію можна атестувати практичного психолога, яка працює у навчальному закладі 15 років, має вищу психологічну освіту?

За загальним правилом, категорії присвоюються послідовно, тобто на другу. Але, якщо освіта психолога здобувалась вже під час роботи в школі, то можна навіть одразу на вищу.

1 Вподобання

Мені пояснили, що у зв’язку з недостатнім фінансуванням, психолог навчального закладу, який не має педагогічної освіти, а лише психологічну, атестується лише на підтвердження категорії “спеціаліст” ( положення про атестацію розповсюджується лише на педагогічних працівників). Чи правомірно це???

Психолог у школі - це педагогічний працівник.

Якщо можна проатестувати на спеціаліста, то можна і на ІІ, і на першу, і на вищу.

У зв’язку з тим, що ви не надали достатньої інформації про вашу ситуацію, відповідь гіпотетична.

Доброго дня, скажіть будь-ласка, чи можу я підвищувати категорію, якщо за освітою бакалавр соціальний педагог та практичний психолог, магістратуру закінчила за спеціальністю соціальний педагог. Працюю психологом 4 роки, чи маю я право підвищувати категорію, як практичний психолог?