Атестаційна комісія 2 рівня не підвищила кваліфікацію

Доброго ранку! В цьому році намагалася атестуватися на вищу категорію, комісія гороно відмовила. Я - вчитель початкових класів (маю доволі потужну характеристику за виконану роботу в цей період). Останні 5 років було таке навантаження: 3 роки працювала на класі, 1 рік мала 6 годин у поч. шк. інші в середній ланці, цей рік 3 години в поч. шк. - інші в середній ланці. Аргументують відмову замалим навантаженням в поч. школі. Це поки що на словах. Офіційний документ ще отримала. Чи правомірні такі дії комісії. Маю я щось робити чи ні. Всі ці події відбуваються на фоні реорганізаціі нашої школи і подальшого працевлаштування.

Вашого навантаження достатньо, щоб атестуватися. Адже ваша категорія залежить не від кількості годин, яку ви викладаєте, а від якості викладання. У Положенні немає вимоги, щодо кількості годин, яка має бути у вашому навантаженні, але є конкретні вимоги щодо того, як ви маєте працювати на вищу категорію. Відмовляючи вам в присвоєнні вищої категорії на основі того, що у вас мало годин за фахом, АК порушує Положення про атестацію і таке рішення можна оскаржити до комісії ІІІ ріаня, або до суду.

2 Вподобання

всё шито белыми нитками, мне кажется, что и выше будет тот же результат, Жаль, что живём не в правовой стране, а в той, где действует договорняк

А я б поборовся ххххххххххххххххххххххх

2 Вподобання