Оплата праці логопеда

Я за фахом вчитель-логопед, стаж роботи 12 років в одній школі, І категорія, є в штаті школи. Проводжу логопедичні заняття та заняття корекції з дітьми з особливими освітніми потребами. На даний час, начальник відділу освіти мені повідомила, що фінансування моєї посади не передбачено освітньою субвенцією, тому мене вилучили з тарифікаційної сітки педпрацівників, мотивуючи тим, що я не навчаю дітей, тому не маю права отримувати заробітну плату за рахунок освітньої субвенції. Прошу надати пояснення: якщо я вчитель-логопед, працюю в НВК, то хто має оплатити мою роботу? Які педагогічні гарантії я матиму?
З повагою, Вздихалкіна Є.О.
Прошу відповідь надіслати на електронну пошту lizaasc@ukr.net

Відповідно до ч. 1 ст. 1032 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI освітня субвенція спрямовується на оплату праці з нарахуваннями педагогічних працівників у таких типах навчальних закладів:

— загальноосвітні навчальні заклади усіх ступенів;

— шкільні відділення навчально-виховних комплексів «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад»;

— спеціалізовані школи (школи-інтернати), включаючи школи-інтернати з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів для поглибленої підготовки дітей в галузі науки і мистецтв, фізичної культури і спорту, інших галузях, ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою; ліцеї (ліцеї-інтернати); гімназії (гімназії-інтернати); колегіуми (колегіуми-інтернати);

— вечірні (змінні) школи;

— загальноосвітні навчальні заклади для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації: загальноосвітні школи-інтернати, загальноосвітні санаторні школи-інтернати; спеціальні загальноосвітні школи-інтернати; загальноосвітні навчальні заклади для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дитячі будинки (крім дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та сімей патронатних вихователів);

— спеціальні загальноосвітні навчальні заклади для дітей, які потребують корекції фізичного та/або розумового розвитку, навчально-реабілітаційні центри, інклюзивно-ресурсні центри;

— професійно-технічні навчальні заклади державної та комунальної власності в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти;

— вищі навчальні заклади I — II рівнів акредитації державної та комунальної власності в частині забезпечення видатків на здобуття повної загальної середньої освіти. Перелік посад педагогічних та науково-педагогічних працівників затверджено постановою КМУ від 14.06.2000 р. № 963 .

Серед загального переліку педагогічних працівників до педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції , належать: директори, завідувачі, завідувачі філією, заступники завідувача філією з навчально-виховної (навчальної, виховної) роботи; їх заступники з навчальної, виховної, навчально-виховної, методичної, виробничої, навчально-методичної, навчально-виробничої роботи; завідувачі: інтернату при школі, заочного відділення школи, навчально-консультаційного пункту; вчителі (включаючи вчителів-логопедів, учителів-дефектологів), викладачі загальноосвітніх дисциплін, асистенти вчителя, асистенти вчителя-реабілітолога, старші вихователі, вихователі (включаючи вихователів груп продовженого дня), педагоги-організатори, практичні психологи, соціальні педагоги, керівники гуртків, секцій, студій, інших форм гурткової роботи; музичні керівники, інструктори з фізкультури, інструктори з праці, інструктори слухового кабінету, перекладачі-дактилологи; помічники директора з режиму, старші чергові з режиму, чергові з режиму у закладах освіти для громадян, які потребують соціальної допомоги і реабілітації.

1 Симпатія

Щось тут перекручено. Можливо, посада зі школи була передана до ІРЦ. Так про що йде мова? Але за будь-яких умов робота вчителів-рабів оплачується за рахунок освітньої субвенції

1 Симпатія

Я не працівник ІРЦ. Я вчитель-логопед опорної школи ОЗ НВК Асканія-Нова-гімназія. Моє керівництво, керуючись наказом (Міносвіти, Наказ “ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЛОГОПЕДИЧНІ ПУНКТИ СИСТЕМИ ОСВІТИ” від 13.05.1993 N 135) про логопедичні пункти, змінило своє бачення та вирішили, що я не маю права отримувати заробітну плату з освітної субвенціі. Але якщо підняти тарифікаційну сітку освітян, моя посада там є. Саме тому я звернулася до Вас, колеги, бо маю довести своє право називатися педагогом та мати всі державні пільги, які нам гарантує держава.

Покажіть їм статтю бюджетного кодексу, а решту вони хай як хочуть, так і розуміють. Вони порушили ваші трудові права.

Я Вам дякую за поради. Буду шукати статті, положення та відстоювати своє право на отримання заробітної плати за рахунок освітньої субвенції.